יום חמישי , דצמבר 2 2021

Advoli מוסיפה שני דגמים למשפחת כרטיסי ה-HDBaseT שלה

אדבולי הכריזה על שני כרטיסים חדשים בסדרת בתקן HDBase-T. שני הכרטיסים מבוססים על ארכיטקטורת PCIe 16x ושבב גרפי מסוג E8860 המשמש לרוב למערכות משובצות מחשב (embedded)

הכרטיסים מאפשרים להעביר וידאו דרך כבל רשת רגיל ובכך להגיע למרחקים גדולים הרבה יותר מאשר באמצעות כבלים סטנדרטים כגון HDMI.

שני הכרטיסים החדשים נקראים TB6 Standard ו- TA6 Distance.  בכך הם מצטרפים לדגם המתקדם יותר שיקרא מעתה TA6 Performance המבוסס על מערכת שבבים מתקדמת יותר (E9550) ומאפשר העברה של תכנים ב-4K. 

 
Advoli מוסיפה שני דגמים למשפחת כרטיסי ה-HDBaseT שלה, AVmaster
תמונה- advoli

דגם ה-Standard החסכוני בחשמל מאפשר להעביר תצוגה ברזולוציה של 1080p לאורך של עד 70 מטרים והוא מיועד בעיקר לחדרי הקרנה וישיבות. דגם ה-Distance מאפשר להעביר וידאו ברזולוציה זהה עד למרחק של 150 מטר.

כל שלושת הכרטיסים כוללים שישה ערוצים שונים ותוכנות דיאגנוסטיקה העוקבת אחרי שלמות האות ואיכותו, טמפרטורות הכבל והמרחק, כמו גם מדדי הכרטיס עצמו (מתח חשמלי, טמפרטורה, מהירות המאווררים ועוד). שני המאווררים הפועלים זה לצד זה מסוגלים לעבוד גם כאשר קיימת תקלה במאוורר השני באמצעות הגברת מהירות הסיבוב.

התוכנה כוללת גם אמולציה של בקרי IR, RS232 ו-CEC, ובכך מאפשרת לשלוט ברוב המסכים והמקרנים הנפוצים בשוק (אם כי ניתן גם לחבר גם מערכות IR חיצוניות)

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל