יום ראשון , אפריל 11 2021

AllCloud מתנסה עם משפחת ה X של Poly ומתמכרת

חברת אול קלאוד (AllCloud) המסונפת במדינות שונות בעולם, היתה זקוקה לפתרון וידאו קונפרנס איכותי, גמיש ומאובטח. הניסיון עם משפחת ה X של Poly (אחרי פגישה ראשונה ממש באתר הזה) פתחה למחלקת ה IT של החברה עולם חדש שכולל חוויית משתמש פשוטה ועוצמתית לצד תפעול ותחזוקה בדיוק כמו שמחלקות IT פועלות. ראיון מיוחד עם רוברט בלאס, מנהל ה IT ב AllCloud.

AllCloud מתנסה עם משפחת ה X של Poly ומתמכרת, AVmaster
Robert Balas AllCloud

אחת השחקניות הוותיקות בעולם הוידאו קונפרנס, היא Poly (המיזוג של פוליקום ופלנטרוניקס). בזמן שיצרניות אחרות צמחו תחת עולם ה AV או העולם הביתי, בקילומטראג' הייחודי של Poly מצויים עשרות שנות יצירה מותאמת לצרכי ה IT. 

בלאס: "התרבות הארגונית של AllCloud עמוסת שיחות וידאו מעצם המבנה והפרישה העולמית שלה בלי קשר למגיפת הקורונה. על מנת ליישם שיחת זום בחדר או בחלל רלוונטי דרוש מחשב עם וינדוס 10 או מק, עליו חייב להיות מותקן ה Zoom Room שמתחבר למסך וזה לא נגמר שם – על מנת לבצע שיחות וידאו המשתמש זקוק ל Interface כלשהו. זה יכול להיות טאבלט אנדרואידי של סמסונג או IOS של אפל. לזה צריך לחבר מיקרופון ורמקול וכל זה הפך להיות מסורבל להתקנה ותפעול ומאתגר לתחזוקה. 

חיפשתי פתרון קל ומתאים יותר וגיליתי את משפחת ה X של Poly. החלטנו לעשות פיילוט שידמה את כל הצרכים שלנו, כולל רכש בישראל והתקנה מרוחקת באחד המשרדים שלנו בעולם, וכך הגיע ה X50 הראשון שלנו לגרמניה לפני כשבוע."

ההתקנה

"כעשר דקות חלפו מרגע פתיחת הקופסא בסניף הגרמני לעבודה מלאה. פתרון ה X של Poly מורכב משתי יחידות- יש יחידה שכוללת את המצלמה והמיקרופונים ויחידה נוספת, וזה השוס האמיתי, היא ה TC8. אחרי חיבור מהיר של שניהם לרשת הם מייצרים Peering פלאי ביניהם שמיד אחריו המערכת שואלת עם איזו אפליקציה אתה רוצה לעבוד- זום, טימס או אפליקציית ה native של Poly. בחירה בזום, למשל, מצריכה את הקשת קוד ההתקנה שמתקבל עם הציוד וזהו. המערכת באוויר. 

היה לי כ"כ כך קל ופשוט שזה מבחינת סדר עולמי חדש עבורי. מהיום כל חדר ישיבות ב AllCloud יצויד באחד משלושת האפשרויות – X30, X50 או 7500. חיפשתי פתרון פשוט, מאובטח וללא 'פצ'ים' והבנתי שרק Poly מספקת אותו עם הנגשה חלומית למחלקת ה IT. אם מדקדקים גם בממד העלויות, תג המחיר של משפחת ה X של Poly אטרקטיבי יותר אם מכניסים למשוואה את כל מה שדרוש בחדר שמכיל אחד מהפתרונות החלופיים."

AllCloud מתנסה עם משפחת ה X של Poly ומתמכרת, AVmaster
דן אנגל, מנהל איזורי Poly
AllCloud מתנסה עם משפחת ה X של Poly ומתמכרת, AVmaster

דן אנגל, מנהל מכירות אזורי ב Poly : "לאורך שנים פולי רואה לנגד עיניה שתי משימות עיקריות: ראשונה פשטות הפעלה ברמת משתמש הקצה והורדת הזמן המבוזבז מרגע הכניסה לחדר הישיבות ועד כניסה לשיחת הוידאו.  השנייה ולא פחות חשובה הורדת העומס מצוות ה-IT בכל מה שקשור להכנסת תחום הוידאו קונפרנס לארגון החל בהתקנה, דרך תחזוקה שותפת ומערך שליטה ובקרה פשוט ונגיש, רוברט ו- All Cloud בחנו וחוו את היכולות האלו ואנחנו שמחים שהם הצטרפו למשפחה הולכת וגודלת של לקוחות למשפחת ה-Studio X שלנו".

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל