במסגרת המינויים יכנסו לתפקידם ליאת חיניץ- אברהמי כסמנכ"לית משאבי אנוש ומינהל,
לצד גמי גריגו כסמנכ"ל שירות טכני ו-Delivery.

חברת בזק בינלאומי מודיעה על מינוי שני סמנכ"לים חדשים, המשלימים את השדרה הניהולית שתוביל את החברה בשנים הבאות בהן תתמקד בשוק פתרונות ה- IT והתקשורת לעסקים וארגונים. 

ליאת חיניץ- אברהמי, 43, מונתה לסמנכ"לית משאבי אנוש ומינהל בבזק בינלאומי. במסגרת תפקידה ליאת תוביל את כלל פעילויות משאבי האנוש בחברה – תהליכי גיוס, רווחה, למידה והדרכה, פיתוח ארגוני, שכר והטבות, פעילות קהילה ותקשורת פנים ארגונית. בנוסף, תהיה אמונה על פעילות המינהל – בטחון, תחבורה, נכסים, אחזקה וניקיון.

חיניץ-אברהמי החלה את דרכה בבזק בינלאומי לפני 19 שנים ובמהלך השנתיים האחרונות הובילה את הבנייה המחודשת של החברה, תוך הובלת תהליכים חוצי חברה, רתימת ממשקים והוצאה לפועל של תהליכים ארגוניים המותאמים לאסטרטגיה החדשה של החברה.

היא בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים, תוך התמחות במשאבי אנוש ושיווק מהאוניברסיטה הפתוחה.

גמי גריגו,  55 , מונה לתפקיד סמנכ"ל שירות טכני ו-Delivery בבזק בינלאומי. במסגרת תפקידו החדש יוביל גריגו את השירות הטכני בעולמות ה-IT, אבטחת מידע, תקשורת , סיסטם וה- Collaboration וכן ינהל את פעילות המרלו"ג ושרשרת האספקה. גריגו ימשיך להוביל את שינוי התפיסה במסע חווית הלקוח בחברה, תוך הובלת חזון חדשני והטמעת השירות הדיגיטלי ללקוחות החברה.

גריגו עובד בחברה כשנתיים וחצי במהלכן הוביל פרויקטים מורכבים ועתירי משאבים מול לקוחות עסקיים גדולים במשק, וניהל בהצלחה מרובה את הפעילות האינטנסיבית מול משרדי הממשלה וגופי הביטחון השונים במהלך מלחמת חרבות ברזל.  גריגו בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן 

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG