מימין - ג'ו לוי וג'ים דילדין - קרדיט יח"צ.

ג'ו לוי – "התקפות סייבר נגד חברות קטנות ובינוניות עלולות להשפיע קשות על יכולתו של העולם לתפקד"

סופוס, מובילה עולמית של פתרונות אבטחה חדשניים לסיכול מתקפות סייבר, הודיעה היום על מינויו של ג'ו לוי למנכ"ל החברה. לוי מכהן כמנכ"ל בפועל מאז ה-15 בפברואר. כדי להניע את ביצוע האסטרטגיה לעיצוב עתידה של סופוס, מינה לוי את ג'ים דילדין למנהל הכספים החדש של סופוס (CFO) וחבר בצוות ההנהלה הבכיר.

ללוי יש ותק של 30 שנה בהובלת פיתוח מוצרי אבטחת סייבר. במהלך תשע שנות עבודתו בסופוס, לוי הניע את הפיכתה של סופוס מספקית מוצר לענקית אבטחת סייבר עולמית, כולל צוות תגובה לאירועים ושירות זיהוי ותגובה מנוהל (MDR) שמגן על יותר מ-21,000 ארגונים ברחבי העולם. לוי גם בנה את SophosAI ואת Sophos X-Ops , יחידת מודיעין איומים מבצעית המחברת יחד יותר מ-500 מפעילי אבטחת סייבר ומומחי מודיעין איומים. ללוי ניסיון מעמיק בעבודה עם ערוצי השותפים, כולל ספקי אבטחה מנוהלים (MSPs) . 

כמנכ"ל, לוי מתכנן להרחיב את בסיס הלקוחות החזק ממילא של סופוס בשוק הביניים, הכולל כמעט 600,000 לקוחות ברחבי העולם ומייצר הכנסות שנתיות של יותר מ-1.2 מיליארד דולר. כספקית מובילה של פתרונות אבטחת סייבר לשוק הביניים, יש לסופוס יכולת ייחודית להרחיב את היקף העסקים שלה ואת עסקי השותפים שלה על ידי סיוע לארגונים הזקוקים להגנות בסיסיות ומורחבות מפני התקפות סייבר ממוקדות. ארגונים אלה כוללים בעיקר ארגוני תשתית וארגונים קטנים עד בינוניים החולשים על הבסיס העיקרי של הכלכלה העולמית ופגיעים להתקפות סייבר כמו התאגידים הגדולים. למעשה, ארגונים אלו הם יעד תקיפה עיקרי, כפי שמעידים דוחות Sophos’ Active Adversary report ו-2024 Threat Report. שני הדוחות המודיעיניים שהתפרסמו לאחרונה חושפים כיצד תוקפים מנצלים שוב ושוב שירותי גישה מרחוק חיצוניים כגון RDP , שהפכו להיות הווקטור הנפוץ ביותר שבאמצעותו משיגים התוקפים גישה ראשונית לרשתות ארגוניות.

"כאשר ארגונים קטנים ובינוניים משותקים עקב תוכנות כופר או מתקפות סייבר אחרות, גם הפעילויות העסקיות המקושרות לשרשרת האספקה נעצרות ומאטות את הכלכלה שלנו. חברות בכל גודל ומכל מגזר סובלות מנזק משני כאשר חברות בשרשרת האספקה שלהן מותקפות. זה יכול להיות הרסני בדרכים בלתי צפויות, לעתים קרובות בגלל המורכבות ההולכת וגוברת של אופן הפעולה של הכלכלה הגלובלית המודרנית", אמר לוי. 

"המטרה שלנו היא לעזור ליותר ארגונים בשוק הביניים – לפי הערכות, 99% מהארגונים נמצאים מתחת ל"קו העוני" באבטחת סייבר – להיות טובים יותר באיתור ובשיבוש התקפות סייבר. הגישה שלנו להשגת המטרה הזו היא לעבוד עם MSPs ושותפים שיכולים להתרחב יחד איתנו ועם הטכנולוגיות החדשניות שלנו – אבטחת נקודות קצה, רשת, דואר אלקטרוני ואבטחת ענן – ושירותים מנוהלים שהם יכולים למכור ולספק במשותף. התקפות סייבר נגד שוק הביניים עלולות להשפיע קשות על יכולתו של העולם לתפקד; אלו הם ארגונים לא מוגנים, וסופוס נמצאת במשימה לשנות את זה".

אסטרטגיית המנהיגות של לוי כוללת את מינוי ג'ים דילדין כמנהל כספים כדי לסייע לסופוס להגיע ליעדים העסקיים שלה ולהניע את החברה במסלול הצמיחה העתידי שלה. דילדין מביא מומחיות תפעולית יוצאת דופן לסופוס, כמו גם רקע בולט בעסקי סייבר מבוססי ערוצי שותפים.

דילדין הצטרף לאחרונה לסופוס מחברת שירותי אבטחת סייבר, Imperva  שם שימש כסמנכ"ל כספים במשך יותר מארבע שנים. לפני Imperva, שימש דילדין כסמנכ"ל הכספים של יחידת האבטחה הארגונית של סימנטק במשך שלוש שנים. דילדין גם שימש בעבר בתפקידי מנהיגות פיננסית מרכזיים במשך כמעט תשע שנים ב-Blue Coat Systems , שם כיהן לוי כמנהל טכנולוגיה ראשי. ב-Blue Coat Systems  פיקח דילדין על הצמיחה הדרמטית בשווי השוק, מכירתה מ-Thoma Bravo  ל-Bain Capital  ומכירתה בהמשך לסימנטק תמורת 4.6 מיליארד דולר ב-2016.  

"אחרי שעבדתי בטכנולוגיה ובפיננסים במשך יותר מ-30 שנה, זה מרגש להצטרף עכשיו לסופוס, כשהחברה נמצאת בדרכה לפרוץ לשלב הבא. כל מה שהחברה השיגה עד כה הוא מרשים, כולל מסירותה של סופוס לחדשנות באבטחת סייבר ושירותי אבטחה מנוהלים ללקוחות בשוק הביניים. סופוס גם מחויבת באותה מידה לתמוך בערוצי השותפים שלה, MSPs וצוותים ברחבי העולם", אמר דילדין. "אני מצפה לעזור לג'ו להאיץ את הצמיחה של סופוס ולמצב אותה כמובילה בתעשייה".

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG