קרדיט - דאסו סיסטמס

במטרה להביא את פלטפורמת 3DEXPERIENCE אל מערך ההנדסה העתידית שלה.

  • השותפות האסטרטגית תפתח את מערך ההנדסה העתידית של BMW Group עם פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס במרכזה.
  • 17,000 משתמשים יעבדו גלובאלית על תאום וירטואלי של רכב, שניתן להגדירו לפי השונות של כל מודל עם מידע מהימן ובזמן אמת.
  • השותפות מסמנת את השלב הבא בהסטוריה של שיתוף פעולה בין שתי החברות, שיתוף פעולה שהשפיע משך עשורים על החדשנות בתעשיית הרכב.

דאסו סיסטמס וקבוצת BMW השיקו שותפות אסטרטגית ארוכת טווח לפיתוח פלטפורמת ההנדסה העתידית של קבוצת BMW עם פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס במרכזה. מעל 17,000 עובדי יצרן רכבי הפרימיום, משורה של דיסציפלינות הנדסיות, יסתמכו על פלטפורמת 3DEXPERIENCE כדי להאיץ ייצור כלי רכב – משלב הרעיון לייצור.

קרדיט - דאסו סיסטמס
קרדיט - דאסו סיסטמס

בתעשיה שבה קיצור ה-time to market של פתרונות תחבורה בני קיימא באמצעות טכנולוגיה מתקדמת מעניק יתרון תחרותי, שיתוף הפעולה בין דאסו סיסטמס וקבוצת BMW מעיד על התפקיד היסודי של פלטפורמת 3DEXPERIENCE כמאפשרת לחברות לספק מוצרים מהר יותר.

חוויית התאומים הוירטואליים של הפלטפורמה מייעלת את שיתוף הפעולה ברחבי הארגון ומאפשרת גישות מבוססות נתונים לניהול המורכבות הצומחת אקספוננציאלית, איתה מתמודדים יצרני הרכב, בהנדסה של כלי רכב מחוברים וכלי רכב ללא נהג. 

"אופטימיזציה של תהליך ההנדסה שלנו מחייבת אותנו לעבוד מחובר, לחשוב דיגיטל ולהסתמך על מידע אינטגרטיבי. עבור קבוצת BMW, פלטפורמת 3DEXPERIENCE תתמוך בגישה זו ותעזור להגיע לרמה גבוהה יותר של איכות בתהליכים שלנו" אמר ג'וליאן הוהנשטיין, סגן נשיא Processes, Digitalization, Governance Idea to Offer בחטיבת המחקר והפיתוח של קבוצת BMW.

עם פלטפורמת 3DEXPERIENCE בליבה של סביבת פיתוח המוצרים העתידית של קבוצת BMW, כל דיסציפלינות ההנדסה של הקבוצה יעבדו על תאום וירטואלי של הרכב. את התאום הוירטואלי ניתן להגדיר עבור הגרסאות השונות של כל דגם – עם מידע אינטגרטיבי בזמן אמת. הצוותים יכולים לעשות שימוש חוזר ברכיבים ביתר קלות, לשלוט במורכבויות של מכוניות שונות ולשפר את זמן המחזור מההנדסה עד הייצור. בנוסף, קבוצת BMW יכולה לנייד דאטה בצורה חלקה מפתרונות ה-IT הקיימים שלה ולהרחיב את הפלטפורמה ההנדסית שלה לדיסציפלינות נוספות כמו מידול וסימולציה.

השותפות האסטרטגית בין דאסו סיסטמס לקבוצת BMW מסמנת את השלב הבא בשיתוף הפעולה ארוך הטווח ביניהן. במשך עשרות שנים, שתי החברות ידעו לחבר את הידע והמומחיות שלהן כדי לקדם חדשנות טכנולוגית בתחומים הכוללים תכנון ותזמון ייצור, עיצוב חלקים ויעילות ייצור. 

"קבוצת BMW ו-Dassault Systèmes הן חברות מבוססות טכנולוגיה שנכנסות לעידן חדש של חדשנות משותפת כדי לספק מוצרים מהשורה הראשונה", אמרה לורנס מונטנארי, סגן נשיא, תעשיית תחבורה וניידות, דאסו סיסטמס. "עם פלטפורמת 3DEXPERIENCE, קבוצת BMW יכולה לחשוב מחדש על תהליך הפיתוח ההנדסי שלה כדי לספק ללקוחותיה את החוויות המותאמות ביותר והבנות קיימא ביותר.

 

תמונה ראשית – קרדיט – דאסו סיסטמס

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG