מארגני תערוכת CES שנפתחה השבוע משתפים במספר נתונים מעניינים 

כמו בכל שנה, תערוכת CES בלאס וגאס מושכת אליה את כל מי שמתעניין בטכנולוגיה ובניגוד לתערוכות אחרות, היא פתוחה לקהל הרחב. בתערוכה יוצגו יותר מ-20,000 מוצרים חדשים. מעבר לשמות והחברות המוכרות והגדולות, יופיעו בתערוכה גם יותר מ-900 חברות סטארטאפ שיובילו את התעשייה בשנים הקרובות. 

בתערוכה ניתן יהיה למצוא את כל מה שחם בתחום הבינה המלאכותית, הרובוטיקה, ערים חכמות, קישוריות מדור 5g, כמו גם ספקים עיצוב מוצרים וועידת קמעונאות בהייטק שתעסוק בטרנדים של השנים הקרובות שכולם מדברים עליהם.

כידוע, CES היא גם אחת התערוכות האטרקטיביות ביותר, ולפי ההערכות, היא צפויה למשוך יותר מ-170,000 משתתפים  מכל רחבי העולם שיסתובבו בשטח של 2.75 מיליון רגל ריבועי (קצת יותר מ-838 דונם).

בנוסף לכך, יותר מתשע מאות דוברים יציגו את המוצרים שלהם בכמאתיים כנסים שונים. בין היתר יישאו דברים מנכ"ל ונשיא פורד הוואי ובכירים באינטל. עוד ניתן יהיה לשמוע את המארגנים מאיגוד צרכני האלקטרוניקה אשר ידברו על התערוכה ומצב התעשייה.

 

מכיוון שהתערוכה תתקיים במדבר נבדה, יש למארגנים גם כמה טיפים למי שמתכנן להגיע: שתו הרבה מים, לבשו נעליים נוחות והורידו את האפליקציה של התערוכה. ניתן גם להתעדכן בזמן אמת על כל מה שמתרחש בחשבון הטוויטר.  

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל