סיסקו, מובילה עולמית ברשתות ואבטחה ארגונית, ונוטניקס, מובילה בתחום פתרונות לסביבת ריבוי עננים (Multi-Cloud) היברידית, הכריזו על שותפות אסטרטגית גלובלית שנועדה להקל על ארגונים לפעול בסביבת ריבוי עננים היברידית באמצעות פתרון ה- hyperconverged המקיף ביותר בתעשייה של נוטניקס שיאפשר לייעל את מערך ה- IT בארגונים ולהניע טרנספורמציה דיגיטלית לעסקים.

בעקבות שיתוף הפעולה, צוותי המכירות והשותפים של סיסקו ונוטניקס בכל העולם יציעו לארגונים השונים שילוב טכנולוגיות מהשורה הראשונה מבית שתי החברות ותמיכה משותפת ביציאה לשוק, המונעת על ידי צוות סיסקו. זמינות הפתרון בשווקים השונים (כולל ישראל) צפויה בתוך 90 הימים הקרובים.

גופי IT רבים ממשיכים להתמודד עם מכשולים תפעוליים משמעותיים וחששות אודות קיימות ואבטחת המידע שלהן כתוצאה מהמורכבות הגוברת של סביבה מרובת עננים. השותפות החדשה בין סיסקו ונוטניקס עונה על אתגרים אלו על ידי פישוט והאצת אספקת התשתיות והיישומים, בקנה מידה עולמי, באמצעות מודלי הפעלה הטובים מסוגם לענן, הכוללים גמישות שאין שני לה וחוסן אוטומטי עם תמיכת לקוחות מהמובילים בתעשייה.

"לקוחות מבקשים פתרונות פשוטים, ברי קיימא ומוכנים לעתיד", אמר ג'רמי פוסטר, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי ב- Cisco Copmute. "שותפות זו בין החברות מספקת סט של פתרונות מתקדמים ובכלל זה: מיחשוב וירטואלי, רשתות תקשורת ואחסון במרכזי נתונים של לקוחות ועננים ציבוריים. על ידי שילוב פורטפוליו המוצרים עטור הפרסים של סיסקו המנוהל במודל SaaS, עם תוכנת פלטפורמת הענן המוכחת בשוק של נוטניקס, נוכל לעזור ללקוחות לפתח גישה מאוזנת להפעלת עומסי עבודה מודרניים במקום ובענן."

"כאשר ארגונים מחפשים לעמוד בקצב החדשנות, הם זקוקים לפלטפורמת חומרה ותוכנה משולבת כדי לתמוך בפריסת יישומים בכל מקום", אמר טרקן מאנר, Chief Commercial Officer בנוטניקס. "שותפות זו עם סיסקו תספק הזדמנות שוק מורחבת לשני הארגונים כאשר הם מתמודדים עם האתגרים של סטנדרטיזציה, פישוט ואבטחת סביבות ברחבי מרכז הנתונים, בענן ציבורי ובקצה."

ההצעה החדשה משלבת את תשתית המחשוב והרשת המנוהלת במודל SaaS שמציעה סיסקו – Cisco Unified Computing System עם Cisco Intersight יחד עם פלטפורמות הענן נוטניקס -Nutanix Cloud Infrastructure, Nutanix Cloud Manager, Nutanix Unified Storage ו-Nutanix Desktop Services. הפתרונות של נוטניקס יימכרו על ידי סיסקו תוך שימוש בפריסת השוק הרחבה של סיסקו. הלקוחות ייהנו מפתרון משולב ובעל מוניטין שנמכר, נבנה, מנוהל ונתמך בצורה הוליסטית לחוויה חלקה מקצה לקצה. הפתרון יציע אפשרויות פריסה גמישות עם תמיכה בשרתי Rack ו- Blade שמוצעים בפתרון Cisco UCS, כולל תמיכה ראשונית בשרתי C-Series ותמיכה עתידית מתוכננת עבור UCS X-Series. ההצעה החדשה תשלב שרתי Cisco UCS מתקדמים, רשת ואבטחה – ACI וכלי ניהול – UCS Manager, Intersight עם תוכנת Nutanix Cloud Platform.

פלטפורמת הענן של נוטניקס מספקת מודל עקבי להפעלת ענן עם פלטפורמה אחת להפעלת יישומים ונתונים במרכזי נתונים, מיחשוב קצה ועננים ציבוריים. הפלטפורמה תומכת בצורה הטובה ביותר בפריסות יישומים, חלוקת עומסי עבודה קריטיים למשימה ועד לחדשנות המונעת באמצעות בינה מלאכותית, ביצועים וקיבולת בקנה מידה ליניארי. הפלטפורמה מספקת חוסן מהיסודות ומעלה, עם צמתים לריפוי עצמי, ואחסון מתמשך משולב באופן טבעי.

 
Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG