Creston עולה על מגרש המשחקים עם פתרונות מובילים (גם) לתחום הגיימינג

יתכן ורק חלק מקהל הקוראים שלנו יודע מה זה e-sports ולכן נשמח לספר עליו לחלק שלא מכיר. מדובר בענף תחרותי של משחקי וידאו אשר משוחק על-ידי 'גיימרים' מקצועיים ויש לו מיליוני מעריצים ברחבי העולם. אז מה זה, איך זה עובד ומה נדרש בשביל לנצח? Crestron ישראל מספקת נגיעה קטנה בענף שמשגע את העולם ומבשרת: סל הפתרונות של היצרנית האמריקאית עומד בהצלחה רבה מול אתגרי עולם הגיימינג. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה Crestron

קצת רקע – מה זה E-sports?

רמזנו בהקדמה ששווה להכיר, כעת נסביר מדוע: מעבר להכנסות הכלכליות העולמיות של עולם הגיימינג המוכרות לנו מהתעשייה, התחזיות צופות שעד שנת 2023, כ-30 מיליון אנשים יצפו במשחקי e-sport מדי חודש. למעשה לא מדובר ביוטיוב אלא בצפיות של ממש. דמיינו אצטדיונים, מגרשים קטנים יותר ואף חדרי אימונים מצד אחד, ואנשים מכל העולם אשר עוקבים באדיקות, משלמים ממיטב כספם ונהנים מהריגוש שהטכנולוגיה נותנת לשחקנים, למנהלים ולקהל מהשני.

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה Crestron

מה בדיוק קורה שם?

הפתרונות אשר באים לידי ביטוי הם המורכבים בהחלט והם מתאפשרים תודות לאיכות והמקצועיות של עולמות ה-AV המשתפרות ומתפתחות ללא הרף בשנים האחרונות. עולם הגיימינג פורח ואיתו ענפי ספורט תחרותיים תודות לפיתוחים שונים המאפשרים חוויה איכותית יותר הן למשתמשים (השחקנים), למנהלים ולקהל. חוויה מושלמת. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה Crestron

כשהצרכים עולים המובילים מתגלים – Crestron מספקת מענה לדרישות טכנולוגיות ברמה הגבוהה ביותר: 

  • השחקנים עצמם– זקוקים לממשק שליטה אשר כולל עכבר, מקלדת, ג'ויסטיק או הגה, תצוגת וידאו מושלמת ברזולוציה הגבוהה ביותר וללא שיהוי.
  • המנהלים (או השולטים) – זקוקים ליכולות שליטה מתקדמות ובזמן אמת למניעת תקלות ופתרונן בעת הצורך.
    IT מא' ועד ת'.
  • החלל– חייב לכלול את האיכויות עליהן לא ניתן להתפשר, ללא קשר לגודלו; תצוגות וידאו והפצת תוכן עם זמן שיהוי מינימלי, אודיו וסאונד מושלמים, תאורה איכותית ופתרונות דינמיים משלימים בהתאם לאופי האירוע. 
  • אבטחת מידע !!! – נדרשת במגוון נקודות כשל וברמה הגבוהה ביותר.
 

הצרכים הללו הופכים את תחום ה-e-sport לאתגר AV שרק הטובים ביותר יכולים לענות עליו. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה Crestron

אז מהן הדרישות? כל חלל גיימינג, בין אם תחרותי ובין אם לאו, דורש השקעה  בפתרון ה-AV, נרחיב מעט יותר:

  • עיבוד וידאו ותצוגה – איכות וידאו ברמה הגבוהה ביותר היא קריטית לכל חלל מכיוון שכל פרט קטן מסייע לשחקנים לקבל החלטות, לבעלי תפקידי השליטה והניהול לבצע התאמות וכן לייצר לקהל חווית צפייה ייחודית. לכן נדרשים כאן פתרונות אשר מאופיינים בדרך כלל לחללים המוגדרים Mission Critical. כל מוצר, כל מקודד וכל מפענח צריכים להרכיב פאזל מושלם כדי לתרום להצלחת התצוגה בחלל.
  • חווית משתמש אינטואיטיבית – בחללים מהסוג המדובר הפאזל מורכב. לא מספיק רק ליצור חווית משתמש פשוטה אחת מאחר ויש כאן שלושה סוגי משתמשים- השחקנים, המנהלים והקהל. כל אלו צריכים מענה מושלם לצרכים הייחודיים שלהם בין אם שליטה בווליום לשחקנים, פיקוח למנהלים וחווית צפייה איכותית ונוחה עבור הקהל.
  • הסאונד – נדרש להיות ברור וללא שיהוי. האודיו ישפיע על המשחק ועל הקשר בין השחקנים, על חווית הצפייה של הקהל ועל שליטת מנהלי האירוע ותפעולו. סינון רעשים והפצת הסאונד באיכות גבוהה יבטיחו חוויה איכותית ומשחק ברמה הנדרשת.
  • ולבסוף, אבטחת המידע. גם בתחום זה אבטחת המידע היא קריטית. באירוע בו משתתפים משתמשים רבים כל כך בו זמנית, וכן "אורחים"- משתתפים המגיעים באופן חד פעמי לאירוע, נדרשים הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחת מידע בכדי להבטיח סביבה בטוחה ויציבה.
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה Crestron

ו.. בואו נדבר קצת על פתרונות מתאימים, שאנחנו כבר מכירים
בשנים האחרונות המשיכה Crestron להרחיב את סל הפתרונות והמוצרים שלה ושידרגה את יכולות ה-AV, השליטה והניטור מרחוק ועוד. באמצעות פתרונות מעולים ממשפחת ה-NVX (AV-over-IP), בשילוב עם פתרונות שליטה ובקרה חדשניים כדוגמת VC-4 ועד טכנולוגיות ניהול וניטור מרחוק -XiO Cloud, מספקת כיום Crestron מענה מקיף ואיכותי לכל חלל, מכל סוג ולכל דרישה.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה Crestron

צוותי Crestron בישראל מתגאים (ונרגשים) מהעובדה שלצד הפתרונות האיכותיים והמוכרים לחללי עבודה, חדרים קטנים עד גדולים, קמפוסים ואוניברסיטאות, Crestron עולה על מגרש המשחקים של עולם הגיימינג ועושה את זה כמו שהיא יודעת. הטכנולוגיה מתפתחת, טבע האדם ימשיך לשאוף ליצור תוכן, ו Crestron ? היא תמשיך לתת מענה אישי (ואזורי) על כל המגרש. . 

חברת Crestron ישראל מזמינה אתכם לביקור ב לCustomer Experience Center בכפר סבא, בו תוכלו לבחון את הפתרונות המתאימים ביותר לצרכים שלכם. 

לפרטים נוספים ניתן לצפות בחלק הראשון ומיד אחריו בשני, ולקהל הטכני אשר מעוניין להעמיק יש את הקישור הזה 

אולי יעניין אותך גם
הודעות לעיתונות

ביצועים ועיצוב אאוט, חוויית שימוש אין – הטרנדים בתחום הרכב

מנכ״לית HARMAN ישראל: ״היצרנים אימצו בחום את המעבר למכוניות מבוססות התוכנה, המקושרות כל הזמן הקישוריות הקבועה  מאפשרת לפתח מודלים עסקיים שיאפשרו לצרכנים, לראשונה, לרכוש שירותים

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל