יום ראשון , אפריל 11 2021

Crestron מציגה – חדשנות ועתיד ב-ISE 2020

החברה השקיעה והוסיפה השנה בתערוכה באמסטרדם, אזור שמוקדש כולו להצצה לעתיד, לחדשנות ויזמות – חלל עבודה חכם, כמו חדר המבוסס על פתרונות AV,  UC, AV OVER IP, ניהול מבוסס ענן וטכנולוגיות נוספות.

Crestron מציגה – חדשנות ועתיד ב-ISE  2020, AVmaster
תמונה - Crestron facebook

מנכ"ל Crestron, רנדי קליין, ציין כי יזמות וחדשנות תמיד היו הכוח המניע של החברה, והובילו אותה למה שהיא היום: "אנחנו שמחים וגאים לארח את כל אורחי התערוכה לביתן שלנו, להצצה על עתיד התעשייה ולמעשה על מה שתראו בכל שאר הביתנים בעוד 3-4 שנים". 

על אף ש-Crestron מציינת כי היא מעוניינת להמשיך ולסלול את הדרך לפתרונות AV מתקדמים, היא ממשיכה לתת לארגונים וצרכנים את הפתרונות שהם צריכים ורוצים בצורה מיידית. 

החברה ציינה לאחרונה בהודעה לתקשורת אודות התוספת העדכנית של פתרונות DMPS LITE SIMPLE ROOM לפלטפורמת ה-DigitalMedia של החברה. אוסף המוצרים האלו, של "הכל כלול", מביא את ה-AV לכיתות, חדרי ישיבות ועוד, מה שמא פשר למשתמשים להתרחב מעבר לחיבור ישיר בין מקור ליעד לטובת הצגה איכותית.

Crestron מציגה – חדשנות ועתיד ב-ISE  2020, AVmaster
תמונה - Crestron facebook

רנג'אן סינג, סמנכ"ל החברה למוצר וטכנולוגיה, ציין בהודעה לתקשורת כי החברה מתרכזת בפיתוח המקצועיות בתחום ה-AV, אך גם בשירותי ענן: "אנחנו מתרכזים ביכולת העברת וידאו בדרך היעילה ביותר האפשרית. זה אומר לספק ללקוחות שלנו את המוצרים הנכונים, עם המערכות המתאימות והתמיכה הרחבה ביותר ותוך כדי לנהל את הכל מהענן". אמר. 

עוד ציין, כי Crestron מאמינה כי ללקוחות צריכה להיות האפשרות למעבר לטכנולוגיות חדשניות בקצב המתאים לחברה, ללא הוצאות קצה שיובילו לפגיעה בתכנית הכלכלית של החברה. לקוחות צריכים לקבל פתרונות שיאפשרו להם להתקדם מפתרונות HDbaseT ל-AoIP בהתאם לצרכיהם.

סינג ציין כי ל-Unified Communications חלק משמעותי באסטרטגיית פיתוח של מקום עבודה דיגיטלי. בעמדת החברה אורחים יוכלו לקבל הצצה לקונספט שילוב העולמות ה-UC וה-AV.

"כאן היתרונות שלנו של שותפויות, פתיחות ועבודה עם חברות מובילות בתעשייה באה לידי ביטוי. הטכנולוגיות שלנו מאפשרות פתרונות משולבים יותר מאי פעם. כל יכולת שתרצה, כמו שליטה בתאורה או סנסורים, יכולה להשתלב בקלות יחד עם יכולות החדשנות ש-Microsoft או Zoom Rooms מביאים לחדרים החכמים שלנו.

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל