יום רביעי , אפריל 14 2021

Crestron Next – האירוע הוירטואלי של 'כאן, עכשיו ומה שעתיד לבוא…'

 Crestron העולמית מציגה: Crestron Next. אירוע וירטואלי ראשון של החברה "הכאן, העכשיו ומה שיגיע בהמשך". במהלך השנה האחרונה הציגה Crestron חידושים רבים ומשני משחק, טכנולוגיות ומוצרים שמעידים על יכולות הגבוהות בהובלת התעשיה איתן היא מזוהה, ואת המחויבות שלה לחדשנות פורצת דרך. 

Crestron Next – האירוע הוירטואלי של 'כאן, עכשיו ומה שעתיד לבוא…', AVmaster

אירועים מרכזיים ראויים לציון מהשנה האחרונה כוללים בין היתר השקה של חידושים במשפחות הDM-NVX ו-CRESTRON HOME, לצד תערוכת ה ISE-2020 בה זכתה בפרסים רבים וכן שיתופי פעולה משמעותיים כמו זה עם Logitech. 

Crestron Next היא הזדמנות לכל אחת ואחד לקחת חלק ולקבל הצצה על מה עתיד להגיע מהזירה הבינלאומית. החברה העולמית והנציגות בישראל מתרגשות להזמין אתכם לאירוע ווירטואלי גלובלי ראשון מסוגו בו ייקחו חלק נציגים מכל העולם. האירוע יעסוק בפיתוחים העתידיים של החברה שישפרו את סביבות העבודה המאתגרות בעידן משבר הקורונה העולמי.  

סביבות העבודה, הן הביתיות והארגוניות, מתפתחות ומשתנות בקצב שלא נראה בעבר. Crestron Next מאפשרת לחוות את המגמות האחרונות לצד הצגת האופן שבו Crestron לומדת ופועלת למענה לצרכים המשתנים. בכנס תוכלו להיחשף לפני כולם למוצרים ולפתרונות שהוכרזו לאחרונה, וליוזמות והחדשנות העתידית שמצפה מעבר לאופק.

 האירוע, שיועבר בLIVE ויותאם לשעונים השונים ברחבי העולם, יכלול סמינרים, הדגמות ואינטראקציה ייחודית עם משתתפים נוספים איתם מבקשת Crestron להמשיך ולעצב את עתיד התעשייה.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל