אוהד גבלינגר. צילום - יח"צ

חברת אבטחת הסייבר הישראלית Deep Instinct, המספקת ללקוחות ברחבי העולם פתרונות הגנת סייבר באמצעות טכנולוגית Deep Learning, בחרה בפתרון הגנת הנתונים והגיבוי מטאליק, המהווה חלק מפלטפורמה חוסן הסייבר Commvault Cloud של קומוולט, כפתרון לגיבוי והתאוששות מאסון (DR) לתשתיות והיישומים הפועלים בענן. את פרוייקט היישום ביצעה חברת UBTECH מקבוצת ONE, שותפה עסקית של קומוולט בישראל.

חברת Deep Instinct מעסיקה כ- 230 עובדים, כמחציתם בישראל והיתר בארה"ב, מזרח אסיה ואירופה. 

הבחירה ב Commvault Cloud כפתרון גיבוי ו- DR מגיעה בעקבות החלטה האסטרטגית של Deep Instinct להעביר יישומים ותשתיות לענן. כחלק מהמעבר לענן עברה החברה ל- Office 365, המספקת לעובדי החברה יישומים כגון: אאוטלוק, יומנים, אנשי קשר, Teams, Sharepoint, OneDrive ועוד. בנוסף לכך, לאחרונה החלה החברה בהעברת כלי ניהול הפרויקטים ושירותים נוספים לסביבת ענן.

בעקבות הפרוייקט מערכת Commvault Cloud משמשת את Deep Instinct להגנת הנתונים והתאוששות מאסון של Office 365, שרתי הפיתוח והבדיקות וכן למערכת ה- CRM בענן – Salesforce.com.

אוהד גבלינגר, VP IT & Operations ב- Deep Instinct, אומר: "חברת Deep Instinct נמצאת בתהליך מהיר של העברת רוב המערכות מבין כותלי הארגון לענן. עם העברת המערכות לענן הבנו שיכולות הגיבוי והשחזור המסופקות במערכות הענן אינן מספיקות, במיוחד לארגון כמונו העוסק באבטחת סייבר, שדורש מקסימום אמינות ואיכות ללא פשרות".

לדברי גבלינגר, "בדקנו מספר מערכות גיבוי ולאחר תהליך השוואה מקיף נוכחנו כי Commvault Cloud יש את היכולת לגבות מספר רב יותר של יישומי ענן בהשוואה למתחרים. למדנו גם שיש מתחרים שלא מבצעים גיבוי מצטבר (Incremental backup) ובנוסף לכך המחיר של Commvault Cloud היה אטרקטיבי מאוד ביחס לתמורה. פלטפורמת Commvault Cloud מספקת רמה גבוהה של אבטחת הנתונים והגנה יעילה מפני מתקפות כופר. כמו כן, המערכת מאפשרת לנהל את הגיבוי והשחזור באמצעות ממשק אחד מרכזי,  דחיסת הנתונים יעילה, חלונות הגיבוי מהירים מאוד וכך גם השחזורים שנעשים במהירות ובאופן פשוט".

גבלינגר הוסיף: " UBTECH וקומוולט סיפקו לנו שירות ותמיכה ברמה גבוהה ומקצועית לכל אורך הדרך, כך שכיום החלפנו את כל מערך הגיבוי בין כותלי הארגון במערכת עננית גמישה ואמינה".  

לדברי רונן גבאי, מנכ"ל, שותף- מייסד, UBTECH: "אנו מודים על ההזדמנות לקחת חלק בתהליך שיפור רמות ההגנה והגיבוי בחברת Deep Instinct. הבחירה במערכת Commvault Cloud נבעה מהתאמה מירבית לצורכי החברה וכללה יריעה רחבה של יישומים הניתנים להגנה, ביצועי גיבוי ושיחזור גבוהים, יכולות הגנה ומניעת מתקפות כופר בממשק אחד. המעבר לענן והגיבוי לענן חוסך לחברה התעסקות רבה עם תשתיות ה- IT ושקט נפשי באופן שוטף ובעת הצורך לשחזור". 

לדברי נגה סהר, מנהלת מכירות מגזר תעשייה והיי טק בקומוולט ישראל, "Commvault Cloud הוא הפתרון המתקדם ביותר כיום להשגת חוסן סייבר, הגנה על הנתונים, גיבוי והתאוששות מאסון. למרות מה שרבים חושבים, יישומי SaaS הפועלים בענן לא מגיעים לרוב עם גיבוי ויכולות המשכיות עסקית. Deep Instinct בחרה בפתרון המתקדם ביותר כיום בשוק עבור יישומי SaaS, הניתן במודל ענן, המגבה את הנתונים לענן והוא בעל יתרונות כמו: יכולת גידול, יציבות, פונקציונליות, קלות שימוש וביצועים גבוהים". 

 

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG