יום שלישי , אפריל 20 2021

Dell Technologies משיקה את הדור החדש של סדרת מחשבי הגיימינג Alienware

סדרת ה-R4 עם המעבד הגרפי החדש מסדרת 30 של Nvidia – ה-GeForce RTX 3000 וטכנולוגיות שגיימרים אוהבים

  • 2.11 ק"ג
  • 15-17 אינץ
  • באיכות 4K OLED
  • מעבד גרפי NVIDIA GeForce RTX™‎ מסדרה 30

חברת המחשבים הגדולה בעולם, משיקה את הדור החדש (R4) הדק והעוצמתי ביותר של סדרת מחשבי הגיימינג Alienware – עם ה-m15 וה-m17 בעלי הטכנולוגיות שגיימרים אוהבים. 

הלפטופים בסדרה מגיעים עם מעבדי Intel Core i7-i9 דור עשירי, וכן ניתן להגדירם עם זיכרון של עד 32GB ואחסון של עד 4TB PCIe.

העדכון הגדול ביותר בסדרה הוא המעבד הגרפי החדש מסדרת 30 של Nvidia – ה- GeForce RTX 3000 שמאיץ את הביצועים של משחקי הווידאו. 

הסדרה העדכנית של Alienware מציעה אפשרויות צגים עם קצב ריענון של 300 הרץ ושל 144 הרץ (פי 2 מהדור הקודם), במיוחד עבור גיימרים שמעדיפים משחקים מהירים. הצגים באיכות 4K OLED, יחד עם טכנולוגיה ייחודית שמפחיתה את החשיפה לקרינת האור הכחול.

כמו כן, הסדרה מגיעה עם מגוון טכנולוגיות לקירור מערכות הליבה בשביל שיפור הביצועים, ביניהן: טכנולוגיית Vapor Chamber החדשה לפיזור האוויר החם ביעילות, ומערכת הקירור Cryo-Tech. בסדרה הנוכחית ישנם 25% יותר להבי מאוורר (132 סך הכל) ייחודיים המיועדים לצנן הן את ה-CPU והן את ה-GPU.

לדור ה-R4 יכולות ויסות מתח גרפי בן 12 שלבים, גידול של 50% מהסדרה הקודמת, כדי לאפשר את הביצועים הגבוהים ביותר האפשריים לפרקי הזמן הארוכים ביותר. בנוסף, יכולות ויסות מתח של עד 6 פאזות במעבד, 25% בהשוואה לדור הקודם. 

מבחינת העיצוב, האלגנטיות נשארה. המחשבים כוללים מקלדת בשלושה צבעים שונים וכן את הדור החדש של מערכת מעקב העיניים של חברת Tobii. המחשבים בסדרה עשויים מסגסוגת מגנזיום יוקרתיות כולל ציפוי חיצוני משופר שתוכנן להפחית את כתמי טביעות האצבעות וכתמים. הם שוקלים 2.11 ק"ג בלבד, בעובי 20.5 מ"מ, רוחב 360.3 מ"מ ואורך 276.32 מ"מ, כאשר מסך הדק בעובי 5.6 מ"מ.

מבחינת חיבורים, המחשבים בסדרה מגיעים עם תוספת חדשה – חיבור ל-HDMI 2.1, במיוחד לגיימינג. כמו כן, 2 חיבורי USB-A וחיבור למיקרו SD.

סדרת ה-Alienware זוכה לשירות PROSUPPORT.

מחירים מומלצים לצרכן : 

ה-m15- החל מ- 7990 ₪

 ה-m17- החל מ-8990 ₪

 
Dell Technologies משיקה את הדור החדש של סדרת מחשבי הגיימינג Alienware, AVmaster
תמונה - DELL
Dell Technologies משיקה את הדור החדש של סדרת מחשבי הגיימינג Alienware, AVmaster
תמונה - DELL
Dell Technologies משיקה את הדור החדש של סדרת מחשבי הגיימינג Alienware, AVmaster
תמונה - DELL

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל