יום שלישי , אפריל 20 2021

Dell Technologies משיקה את סדרת מחשבי הפרימיום DELL XPS

1.16 ק"ג, 13.3 אינץ, אפשרות למסך מגע, 17 שעות סוללה במצב צפיית סטרימינג- Dell Technologies משיקה את סדרת מחשבי הפרימיום DELL XPS הדקים, העשויים מחומרי פרמיום איכותיים, עוצמתיים ועמידים, במחיר של החל מ- 6990 שקלים

מחשב ה- 9305 XPS מגיע במחיר נגיש יותר וזול בכ- 30% מהדגמים הקודמים והוא דק מאוד בעובי של 11.6 מ"מ בחלק העבה שלו ו-7.8 מ"מ בחלק הצר, כמו כן הוא כולל קורא טביעת אצבע, מקלדת מוארת, מצלמת  HDואפשרות למסך מגע. המחשבים בסדרה החדשה קלים מאוד לנשיאה (החל מ- 1.16 ק"ג) ומגיעים עם סוללה מובנית (52WH) ולה אורך חיים של עד 17.5 שעות במצב של צפייה בסטרימינג בסדרות באיכות FHD ועד 10.5 שעות במצב של 4K. 

ה- XPS כולל גם את פיצ'ר Dell Cinema אשר מאפשר צפייה בסרטים וסדרות עם צבע אמיתי וחי המאפשר לבחור ארבעה מצבים לצפיה (סרט, מצב לילה, אנימציות וספורט), סאונד עמוק כפי שהיוצרים התכוונו שיישמע באולפן ההקלטות או על מסך גדול והזרמת מדיה באיכות גבוהה המסתמך על כרטיס רשת חזק כשלסרטים יש עדיפות על יישומים אחרים דחופים פחות, כמו הורדות ועדכוני תוכניות המתעלים רוחב פס מרבי לחוויה חלקה. כמו כן אפשרות לאחד את המכשירים עם Dell Mobile Connect;  שילוב בין המחשב והטלפון החכם ב- Android ו- iOS עם Dell Mobile Connect. אפשרות קבלת וביצוע שיחות טלפון, לקבל ולכתוב טקסטים, להעביר תמונות בין הטלפון למחשב, וקיום אינטראקציה עם הטלפון על גבי מסך המחשב.

ה- XPS 9305 מחליף את דגם XPS 7390 הוותיק וכולל שדרוגים  משמעותיים ביחס לדור הקודם, כולל תמיכה בסדרת מעבדי אינטל דור 11 (לעומת תמיכה במעבדי דור 10 בלבד במחשב 7390), תמיכה בזכרון 16GB עם Hz 4267 (לעומת תמיכה עד 2133 Hz בדור הקודם), כרטיס גרפי וכרטיס מסך מובנה חזק וחדש יותר לפלט ויזואלי חד ומדויק, “Intel Iris Xe Graphics” (לעומת Intel Graphics 620 בדור הקודם) Thunderbolt™ 4  (לעומת Thunderbolt™ 3) , חיבור USB-C 3.2 Gen 2 Type-C™ שלא היה קיים בדור הקודם ועוד.

 
Dell Technologies משיקה את סדרת מחשבי הפרימיום DELL XPS, AVmaster
תמונה - DELL

המחשבים הניידים החדשים מסדרתXPS 9305  מספקים למשתמשים שימוש קל, חלק ומהיר וחוויית צפייה מושלמת. 

המחשבים מגיעים עם אפשרויות מפרט רבות כולל זיכרון של בין 256GB ל-512GB, זיכרון פנימי של 8-16GB RAM, מעבדi5, i3  או i7 Intel® Core™ דור 11 ומעבד גרפי Intel® Iris® Xe. כמו כן, הם מגיעים עם מסך בגודל 13.3 אינץ' באיכות FHD או  4K Ultra HD. ועם אפשרות למסך מגע.

למחשבים עיצוב חדשני לפיזור החום שעוזר לשיפור הביצועים, ממאווררים כפולים וצינורות חום ועד מערכת בידוד החום GORE™. 

מבחינת חיבורים, הם מגיעים כאמור עם אפשרות חיבור ל-USB Type C כמו גם Thunderbolt™ 4, microSD card reader ואפשרות לחיבור אוזניות/מיקרופון. 

בנוסף, הם ניתנים לתפעול באמצעות פעולות קוליות או בנגיעה וכוללים את היכולות של Cortana ושל Windows Hello שמאפשר כניסה למחשב באמצעות קורא טביעות אצבע המוטבע על כפתור ההדלקה/כיבוי. 

במקביל סדרת XPS ממשיכה להיות משווקת בישראל בגדלי מסך 13', 15', 17' עם מסך מגע ואפשרות היפוך ל- 360°. סדרת ה- XPS זוכה לשירות PROSUPPORT.

 
Dell Technologies משיקה את סדרת מחשבי הפרימיום DELL XPS, AVmaster
תמונה - DELL
Dell Technologies משיקה את סדרת מחשבי הפרימיום DELL XPS, AVmaster
תמונה - DELL

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל