יום ראשון , אפריל 11 2021

DYNABOOK מעדכנת את קו המחשבים הניידים למעבדי דור 11 של אינטל

דגמי Satellite Pro L50-J ו- Tecra A30-J צוידו בזיכרון משופר ובשדרוג המעבדים של אינטל ומעבדים חדשים התוספו גם לקו Satellite Pro C40

Dynabook Europe הודיעה על עדכון לשלושה קווי מוצרים המיועדים לעסקים ולשוק החינוך. ה- Tecra A30-J וה- Satellite Pro L50-J עודכנו עם מעבדי דור 11 של אינטל ובזכרון DDR4 בעוד מחשב ה-Satellite Pro C40-G תומך כעת גם במעבד סלרון מהדור ה-10 וזכרון של DDR4 של עד 16GB. תוספת המעבדים החדשים תאפשר לדגם ה- C40-G לענות על טווח רחב יותר של אפיונים ומחירים ולהתאים אותו לכיסם של עסקים המוגבלים בתקציב, או לתלמידים וסטודנטים. 

DYNABOOK מעדכנת את קו המחשבים הניידים  למעבדי דור 11 של אינטל, AVmaster
DYNABOOK Tecra A30-J (תמונה - יח"צ)

מוכנים לעבודה בתנועה

כל אחד מהדגמים המתוגברים מצוייד בתכונות לתגבור פרודוקטיביות ולניידות. ה- A30-J עם מסך ״13.3 ובמשקל 1.2 ק״ג ועד -14 שעות סוללה¹, שומר על התפוקה לכל אורכו של יום העבודה בלי קשר למיקום. ה- L50-J עם מסך ״15 מפגין עד 10 שעות ¹ בין טעינה לטעינה ושוקל רק 1.7 ק״ג**, בעוד ה- C40-G מגיע עם מסך ״14 מספק עד 8 שעות עבודה¹ ועם משקל של 1.55 ק״ג. בכל הלפטופים יש עיצוב חדשני ומסכים נטולי השתקפות לשימוש בטווח רחב של תנאי תאורה. שלושת הדגמים מצויידים במקלדת גדולה ובמשטח ClickPad עם תמיכה ב- Precision Touchpad. 

הדגמים החדשים תוכננו עבור משימות עבודה ולמידה תובעניות. יש להם מרכב עמיד במיוחד ועיצוב חיצוני מבדל. משטחי החוץ של ה- Satellite Pro C40-G אף נצבעו בשכבת מגן אנטי-בקטריאלית להגנה על המשתמשים. 

״המטרה שלנו היא להשתמש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר כדי לסייע ליותר ויותר לקוחות בחיי היום יום שלהם״, אומר דמיאן ז׳אום, נשיא Dynabook Europe. ״זו הסיבה מדוע הרחבנו את קו המוצרים עם מעבדי הדור החדש״.

DYNABOOK מעדכנת את קו המחשבים הניידים  למעבדי דור 11 של אינטל, AVmaster
תמונה- יח"צ

להשאר מחוברים מכל מקום

כל אחד מהמחשבים המשודרגים כולל מגוון יציאות לקישוריות מתוגברת. פורט USB Type-C מאפשר טעינה, חיבור כמו גם פונקציות העברת מידע בעוד יציאת HDMI בגודל מלא ו- USB-C dock אופציונלי, מספקים קישוריות נוספת. בנוסף, כלולות גם יציאות USB3.1 – שתיים ב- C40-G וב- A30-J ושלוש ב- L50-J. חריץ לקריאת כרטיסי micro SD מאפשר אחסון נוסף. בחלק האלחוטי, בנוסף ל- Gigabit LAN, ה- A30-J וה- L50-Jמצויידים ב- Wi-Fi 6 וה- C40-G מצוייד ב- WiFi 802.11 AC לחיבורים מהירים לרשת. ה- Satellite Pro L50-J התומך ב-1TB PCIe SSD** מספק אף יותר גמישות. 

ה- A30-J, ה- L50-J וה- C40-Gמאפשרים למשתמשים לתקשר בקלות עם לקוחות וחברים לעבודה כשהם מצויידים ב-2MP FHD Webcam**, רמקולים סטריאופוניים ומיקרופון תואם קורטנה, עם אפשרות לסנכרן את האוזניות שלהם למחשב. 

אבטחה ברמת ליבה

ה- A30-J, ה- L50-J וה- C40-G מצויידים במודול TPM 2.0, וביכולת לקביעת סיסמאות כדי למנוע גישה לא רצויה כמו גם יכולת כניסה עם טביעת אצבע (SecurePad). מעבר לכך, מעגן למנעול מונע גם גניבה פיסית, בעוד ה- A30-J וה- L50-J כוללים חריץ כרטיסים חכמים אופציונלי, שעונה לדרישות האבטחה. סוגר מיוחד מובנה במצלמת ה- L50-J** לתגבור הפרטיות. 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל