יום שישי , דצמבר 3 2021

רמקול ה-Harman Invoke החכם: שמע, עיצוב ואינטליגנציה מלאכותית מבית מיקרוסופט

חברת Harman הכריזה על ה-Invoke – רמקול חכם מופעל קול בעל איכויות שמע מעולות ועיצוב אלגנטי בו משולבת Cortana – טכנולוגיית האינטליגנציה המלאכותית של  Microsoft. שילוב Cortana, הסייעת החכמה מבית Microsoft עם טכנולוגית Harman מאפשר שימוש נוח וקל כאשר ניתן להפעיל את ה-Invoke באמצעות פקודות קוליות הנמסרות ל-Cortana, אם מדובר בהשמעת מוסיקה, ניהול יומנים, תזכורות ועוד.

רמקול ה-Harman Invoke החכם: שמע, עיצוב ואינטליגנציה מלאכותית מבית מיקרוסופט, AVmaster

השילוב עם Microsoft מתבטא אף באינטגרציה מול Skype, כאשר בכך מתאפשר למשתמשי ה-Invoke לחייג לטלפונים ניידים, קוויים ולמכשירים תומכי Skype. בנוסף ניתן לשלוט ברכיבי בית חכם באמצעות פקודות קוליות מגוונות כגון כיבוי אורות או ויסות הטמפרטורה.

ה-Invoke מאפשר הפעלת יכולת Cortana במכשירים המריצים Windows 10, מכשירי אנדרואיד בגרסאות 4.1.2 ומעלה ומכשירי IOS (מבית אפל) בגרסאות IOS8 ומעלה כאשר לדברי החברה המוצר יהיה זמין בשוק החל מסתיו 2017.

תכונות ה-Invoke:

  • שמע איכותי: 3 וופרים ו-3 טוויטרים היוצרים טווח שמע מלא ב-360 מעלות
  • Cortana – הסייעת האישית מבית Microsoft המופעלת בפקודות קוליות
  • שיחות Skype
  • שליטה ברכיבי בית חכם ממבחר יצרנים
  • Sonique– 7 מיקרופוני Beam-forming המוטמעים ביחידה, כולל ביטול הדים (Echo cancelation) המסייעים ל-Cortana בשמיעת המשתמשים

סרטון התדמית החדש של ה-Invoke

"אנו שמחים לעבוד עם Microsoft ולפתח רמקול פרימיום אשר ייצור חווייה יוצאת מן הכלל לכל לקוח, חוויה המתבטאת  באמצעות שמע מקיף 360 מעלות מבית Harman Kardon והאינטליגנציה המלאכותית של Cortana", כך מסר מייקל מאוזר (Michael Mauser), נשיא חטיבת Lifestyle Audio ב-Harman. הוא הוסיף: "טכנולוגיה מופעלת קול היא העתיד: על ידי חבירה ל-Microsoft, אנו מממשים את הבטחתנו לקדם את חזון החיים המחוברים (Connected Life) באמצעות טכנולוגיה חכמה, איכויות שמע מתקדמות ועיצוב מהמם המהווה את סימן ההיכר של Harman Kardon".

"אנו שמחים על החבירה ל-Harman Kardon לטובת יצירת רמקול המשלב שמע ועיצוב איכותי עם האינטליגנציה של Cortana", כך אמר ג'ורדי ריבס (Jordi Ribas), המשמש כ-CVP מוצרי אינטליגנציה מלאכותית ב-Microsoft "זהו הצעד הבא שלנו בהבאת Cortana ליותר מכשירים אשר יסייעו למשתמשים להיות יצרניים יותר ובכל מקום".

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל