עסקת ענק: Legrand הצרפתית רכשה את Milestone

היצרנית הצרפתית Legrand, אשר מתמחה בתשתיות חשמל ודיגיטל לבתים הכריזה על רכישת Milestone AV Technologies, יצרנית אמריקאית בולטת בתחום ה-AV אשר מחזיקה במותגים מובילים כגון Vaddio, Chief, Projecta ו-DA-LITE.

באמצעות המהלך, מבקשת Legrand להרחיב את היצע הפתרונות שלה בתחום התשתיות הדיגיטליות כאשר בהקשר המסחרי הוזכרו הנקודות הבאות:

  • 100% ממכירות החברה היו בשווקים חדשים
  • לחברה צוות ניהול בעל ניסיון וותק בתחום ה-AV
  • היקף מכירות של כחצי מיליארד דולר בשנת 2016
  • פתרונות החברה משלימים את אלו של Legrand ויוצרים יתרות בשוק ה-AV בארה"ב

כן נמסר כי רכישת Milestone תסייע למיצובה של Legrand בין החברות המובילות בתחום ה-AV עם יכולת להציע ללקוחותיה פתרונות מלאים החל מתחום המתח הנמוך ועד לציוד ה-AV. לאחר הרכישה תאחד Legrand את מותג Middle Atlantic עם Milestone לכדי חטיבת AV אחת כאשר קו המוצרים של שתי החברות יוותר כשהיה.

גיל שנפ (Gilles Schnepp), יו"ר ומנכ"ל Legrand הגיב: "רכישת Milestone מאפשרת ל-Legrand לחזק את אחיזתה בתחום התשתיות הדיגיטליות, עם דגש על תחום תשתיות ה-AV בארה"ב, מקום בו Legrand מבוססת כמובילה בתחום הציוד ההיקפי ל-AV עם מותג Middle Atlantic. הפתרונות של Milestone תמצבנה את Legrand בעמדת הובלה בתחום מתקני התלייה לשוק הביתי והמקצועי וכן בתחום מסכי ההקרנה, דבר אשר יאפשר לנו להציע לקהל ה-AV פתרונות מקצה לקצה. מעמדה של Milestone כחברה מובילה, בעלת מותגים מוכרים הנתמכת על ידי מגה-טרנדים טכנולוגיים וחברתיים, גישה מוכוונת לקוח, חדשנות מתמשכת ומדיניות CSR (אחריות חברתית תאגידית) מהווים נכסים ההופכים רכישה זו למהלך בעל ערך גבוה אשר ישלים את כל יסודות Legrand".

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל