LG משיקה את סדרת הטלוויזיות LG QNED MINI LED TV המציבה סטנדרט חדש של איכות תמונה במסכי LCD. הטלוויזיות מצוידות בטכנולוגיית הצבע Quantum Dot NanoCell המפיקה צבעים חיים ומציעה חוויית צפייה חושית עמוקה

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - LG

חברת LG תחל במכירה מסחרית לשוק העולמי של סדרת הפרמיום של טלוויזיות LCD החדשה ביותר שלה, בתחילת חודש יולי. הודות לטכנולוגיית הצבע המתקדמת Quantum Dot NanoCell וטכנולוגיית התאורה האחורית Mini LED הטלוויזיות החדשות לשנת 2021 מספקות חוויות צפייה מדהימות עם גווני שחור עמוקים יותר, תצוגת צבעים מדויקת יותר לרבות ניגודיות ובהירות חדות יותר. משפחת הטלוויזיות  החדשה כוללת את הסדרות QNED99 8K  ו-QNED95 וכן סדרת QNED90 4K בטווח גדלים של 65 אינץ' הנרחב ועד ל-86 אינץ' העצום. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - LG

טכנולוגיית Quantum Dot NanoCell ששולבה במסכי LG QNED Mini LED TVs פותחת עידן חדש באיכות התמונה של מסכי LCD והיא מתאפיינת בצבעים עשירים ומדויקים היוצרים חוויית צפייה חושית עמוקה. הטכנולוגיה שזכתה להסמכה רשמית של Intertek, מוסד בינלאומי שמבצע בדיקות מוצרים, מספקת לטלוויזיות עושר צבעים ודיוק צבעים ברמה של 100 אחוזים. נוסף לכך, מסכי LG QNED Mini LED TV מבטלים את עיוות הצבעים במגוון רחב של זוויות צפייה ומבטיחים שכל אחד מהצופים והצופות בחדר ייהנה מתמונת LCD האיכותית ביותר. 

ככל שהמסך גדול יותר, כך הפרטים צריכים להיות קטנים יותר. הטלוויזיות החדשות דוחסות יותר נקודות LED בתאורה האחורית בהשוואה לטלוויזיות אחרות בגודל זהה – והן מגבירות בכך את הבהירות ואת האזורים הכהים בתמונה. לדוגמה, התאורה האחורית של דגם 8K בגודל 86 אינץ' (86QNED99UPA) מצוידת בכ-30,000 נורות LED זעירות שנפרסו באופן שיוצר 2,500 אזורים כהים המספקים ניגודיות חדה יותר בשיעור של פי 10 לעומת מסכי LCD רגילים. צבע שחור עמוק יותר ומספר גדול יותר של נקודות באזורים כהים יוצרים תחושת עומק משמעותית יותר שהופכת את התמונות לאמיתיות יותר. 

 

סדרת הטלוויזיות החדשה מעידה על מחויבותה של LG לעתיד טוב יותר. סדרת LG QNED Mini LED TVs קיבלה הסמכה בתור סדרת מוצרים ידידותיים לסביבה מטעם מכון SGS Société Générale de Surveillance SA השוויצרי. ההסמכה ניתנת אך ורק למוצרים שעומדים בתקני הקיימות של השפעה סביבתית נמוכה ואפשרויות מחזור. 

"סדרת LG QNED Mini LED TV מייצגת צעד התפתחותי קדימה. הסדרה ממנפת את טכנולוגיית הצבע של LG ואת תאורת ה-LED האחורית כדי לכבוש את פסגת איכות התמונה במסכי LCD", מסר פארק היונג-סאיי, נשיא חטיבת מוצרי הבידור הביתיים ב-LG. "קווי המוצרים החדשים הם עדות למעמדה של LG כמובילה טכנולוגית של שוק טלוויזיות הפרמיום, מעמד שהושג על ידי שיפורים בלתי פוסקים וליטוש של מסכי ה-OLED וה-QNED Mini LED TV שלנו". 

הסדרות QNED99 8K  ו- QNED90 4K צפויות להיות מושקות בישראל בספטמבר הקרוב. 

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל