יום שישי , ינואר 24 2020
דף הבית | אירועים | Metro Tech Reps מכריזה על קו המוצרים שלה

Metro Tech Reps מכריזה על קו המוצרים שלה

לא כל יום נכנסת חברה חדשה לשוק ה-AV התחרותי והצפוף, ולכן ההכרזה של  Metro Tech Reps על קו השירותים שלה בסך הכול חצי שנה לאחר שהוקמה, בהחלט יוצאת דופן. החברה הוקמה על ידי טובי דשבח, אישיות מעניינת עם ניסיון של 27 שנים כאיש מכירות ו-19 של עבודה מול פירמות עצמאיות

טובי דשבח. תמונה טוויטר

Reps עצמה אינה משמשת כיצרן, אלא מפתחת פתרונות באמצעות שיתופי פעולה עם יצרנים אחרים העוזרת להם להביא את המוצרים שלהם אל השוק. מנגד, היא עוזרת ליועצי AV וספקי התקנה לבחור את הציוד הטוב ביותר לעבוד איתו. בין היצרנים הבולטים הנוספים העובדים עם החברה ניתן למנות את אטלונה, ספינטיקס ולומנס.

הפיתוח הגדול הראשון שלה הוא Condeco Software, תחת המותג של חברת קונדקו: מערך תוכנה בעזרתו ניתן לפתח חדרים משולבים, עמדות עבודה ,פלטפורמה להקצאת חדרים ומסכי תצוגה. הפתרון פותח בשיתוף פעולה של שלושה יצרנים שונים אשר פיתחו בעבר פתרונות לרכבת התחתית של ניו-יורק : LD-Systems התקינה את הרמקולים, Mersive סיפקה מסכי תצוגה אלחוטיים ו-Xtreme Power סיפקה את מערכת ה-UPS וההתקן לחלוקת החשמל (PDU). לכל אחת מן החברות הייתה מוטיבציה אחרת לעבוד עם מטרו טק: למנכ"ל של Mersive, רוב בגלי, היה ניסיון קודם עם דשבח ולכן הוא קפץ על ההזדמנות לעבוד עמו שוב.  LD-Systems חיפשו הזדמנויות להציג את פתרונות האודיו שלהם לאנשי סאונד חדשים וישנים ואילו Xtreme Power חיפשה שיתופי פעולה בתחום ה-AV המקצועי על מנת לשווק את פתרונות אספקת הכוח שלה.

פיתוח נוסף וצנוע יותר הוא סדרת מוצרים שהושקה בשיתוף פעולה של אסנס, המפיצה של FIBBER בארה"ב- ביניהם כבלים מסוג HDMI ו-USB3 המבוססים על סיב אופטי, כך שגם לצוות ה-AV וגם למשתמשים קל לעבוד אתם.