יום רביעי , אפריל 14 2021

NEC הכריזה על מקרן הקולנוע הראשון עם מודול מנורה ניתן להחלפה

NEC הכריזה על מקרן הקולנוע הראשון עם מודול מנורה ניתן להחלפה, AVmaster
גמישות תפעולית ולאורך זמן – מקרן הקולנוע החדש של NEC (תמונה: NEC)

 

במהלך כנס CinemaCon 2019 שנערך בימים אלו הכריזה NEC על מקרן קולנוע דיגיטלי חדש שהוא, כך לפי החברה, הראשון בעולם המאפשר להחליף את מודול הלייזר שלו כך שהוא מציע גמישות תפעולית, וכן יכולת התאמה לשימושים עתידיים.

המקרן החדש, NEC NC2402ML, מבוסס על תצורת 3 שבבי DLP המשתמש בטכנולוגיית RB להקרנת הלייזר כדי להציע צבעים עשירים יותר, תמונות בהירות יותר, מנוע אופטי ומודול לייזר חתומים שלפי החברה מציע עלות בעלות כוללת נמוכה, וללא תחרות.

ב-NEC מכוונים את המקרן בעיקר לשימוש באולמות קולנוע בגודל בינוני, אך גם במוזאונים, אולמות הרצאה גדולים, אודיטוריומים ועוד.

הוא מגיע כברירת מחדל עם מנורת 24,000 לומנס שניתן להחליף במודולים שמציעים גם תאורה נמוכה יותר של 20,000 ו-18,000 לומנס, וכן להתאים את המודול בו משתמשים לצרכים וגדלי מסך שונים, באורך של כ-22 מטרים.

NC2402ML הוא מקרן עם רישוי DCI שתומך ב-100% מטווח הצבעים הנדרש לשימוש בבתי קולנוע, והוא מציע רזולוציה טבעית של 2K, ואורך חיים של עד 30,000 שעות.

"עם NC2402ML יצרנו את מקרן הקולנוע 'הכל כלול' הראשון בעולם. זה העתיד של הקרנת הלייזר, עם מקור תאורת לייזר ניתן להחלפה שמקל מאוד על השירות הנדרש לעומת מקרנים אחרים, והודות לתכנון המהפכני שלו הוא מאפשר החלפת לייזר זריזה שניתנת לבצע במקום", אמר ריץ' מקפרסון, מנהל מוצר בכיר ב-NEC.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל