NEC מאירה את מרכז סמי עופר – ביה"ס לעסקים באנגליה

כאשר בית הספר לעסקים בלונדון החליט להקים מרכז הוראה חדש על שם סמי עופר, הוא רצה לעשות משהו שיהדהד בתודעת הבאים בפתחו, לתת למרצים כלים טכנולוגיים חזקים שיאפשרו להם להעביר את המסרים בצורה חדה וברורה וגם יאפשרו לתלמידים להיות חלק שותף משיח בונה. לכן כאשר חברת GV מולטימדיה נבחרה לפרויקט, היא לא היססה להטמיע את מיטב פתרונות חברת NEC על מנת להיענות לאתגר הגדול שעמד בפניה, והתוצאות לא אכזבו

תמונות - NEC

, AVmaster מגזין המולטימדיה

בית הספר לעסקים בלונדון ממוקם במרכז העניינים בלונדון והוא מוגדר כאחד הטובים בעולם. לומדים בו תלמידים, ארגונים ושותפים ארגוניים ולמוסד השפעה רבה על הדרך בה עושים עסקים בכל העולם. 

האתגר היה לא פשוט, היות והבניין אשר הפך למרכז סמי עופר נקרא בעבר מארילבון והוא מוגדר כמקום שמור בעל חשיבות. היה על מרכז הלימודים לשמר את הבניין מחד ומצד שני ליצור חווית לימודים טכנולוגית שתרשים גם חברות הייטק. בנוסף, המבנה החדש מרחיב למעשה ב-70 אחוז את מרכז הלימודים המקורי ועליו לשרת את התלמידים החדשים, בוגרים המגיעים ללימודי המשך, מרצים ואנשי סגל שונים – לא פשוט.

GV מולטימדיה תכננה וסיפקה פתרון מבוסס תצוגות מבית NEC אשר כלל מקרני לייזר, מסכי ענק, מסכי מגע ועוד. היה להם יתרון, מכיוון שמקרני לייזר תוצרת NEC כבר נבדקו במספר כיתות ברחבי הקמפוס, כך שיעילותם הייתה מוכחת: "מקרני NEC הוכיחו את עצמם כאמינים ביותר ואיכות התמונה טובה כמו ביום שהותקנו המקרנים. חישבנו גם את הכסף שנחסך מהחזקת נורות מקרן חלופיות" אמר טום בולטוביץ' (Tom Bulatovic), מנהל שירותי מדיה ו-AV בבית הספר לעסקים.

, AVmaster מגזין המולטימדיה

השיפוץ והבניה כללו הקמת בניין הוראה ובו שישה אולמות הוראה, ספריה, 35 חדרי סמינר, משרדים, וחדרי לאנשי הוראה, מבואה לסטודנטים, אולפני שידור ומרכז בוגרים. 

"NEC נבחרה כספק מוביל לפרויקט משלב מוקדם בזכות מגוון המוצרים המעולה שלה, אינטגרציה פשוטה וביצועי מערכת נפלאים" אמר כריסטיאן קאטינג (Kristian Cutting), סמנכ"ל בחברת GV מולטימדיה והוסיף "על מנת להבטיח כי הטכנולוגיה העדכנית והמובילה ביותר תותקן בפרויקט המתנו לסדרת P החדשה."

בארבעה אולמות ההרצאה הותקנו שני מקרני לייזר בעלי עוצמת הארה של 8000 אנסי לומנס, אשר מאפשרים הצגת תכנים משני מחשבים במקביל, זה לצד זה. בנוסף, זוג מסכי 65 אינץ' ברזולוצית UHD בעלי טכנולוגית מגע ShadowSense יוצרים קנווס אינטראקטיבי ענק המשמש את המרצה לשרטוטים וכתיבת הערות המופיעות המוצגות גם באמצעות שני המקרנים.

כל אחד מחדרי הסמינרים וחדרי הלימוד צויד במסכים בגדלים שונים מסדרת P של NEC . למסכים ניתן להתחבר באמצעות חיבור HDMI פשוט וגם באמצעות המכשיר הנייד של התלמידים במודל BYOD -Bring Your Own Device. בחדר ההנהלה הותקן מסך ענק בגודל 98 אינץ' ולכל המסכים רמקולים חיצוניים, אף הם תוצרת NEC.

עם קמפוס כל כך גדול, חשוב מאוד להיות מסוגלים לנהל את מערך השיעורים ולשדר אותו לתלמידים בצורה יעילה ונוחה, לשם כך הותקנו ברחבי הקמפוס מסכי תצוגה תוצרת NEC מהסדרות החדשות ומסדרה V המשמשים כמסכי מידע דינאמיים. המידע, התוכן והניהול מתבצעים על גבי פלטפורמת השילוט הדיגיטלי מבית חברת TriplePlay.

מנהל שירותי המדיה וה-AV העיד על חשיבות אמינות הציוד וכן יכולתו לפעול לאורך שעות וימים ברציפות, שכן אלו משרתים את התלמידים, מבקרים ואנשי הסגל לאורך כל היום.

התוצאה שהתקבלה הייתה כל כך טובה עד כדי שמרכז הלימודים החליט להרחיב את השקעותיו גם לקמפוס המקורי ולשדרג גם בו את טכנולוגיות הלמידה.

"הפיתוח המשגשג של הפרויקט היוקרתי הוא עדות למערכת היחסים ההדוקה בין הגורמים המעורבים בפרויקט; אנו נהנים משותפות ארוכת טווח עם GV מולטימדיה" אמרה הלן שלדרייק (Helen Sheldrake), מנהלת מכירות ב-NEC Display Solutions. "שותפויות חשובות מאוד ל-NEC במיוחד במקומות בהם יושרה ושקיפות הם המפתח לתוצאה מוצלחת ואני גאה מאוד במעורבות שלנו בפרויקט."

תכנון קפדני, תשומת לב לפרטים, מציאת הפתרון הטכנולוגי הנכון והאמין ביותר אפשרו למוסד חינוכי מתקדם ומוביל לשמור על מובילות טכנולוגית באמצעותה ימשיכו דורות חדשים של אנשי עסקים לעצב את עתיד העסקים בעולם כולו.

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל