הפתרון מבוסס על שילוב בין חומרה ותוכנה ומיועד לקטגוריות ה-All in One של NEC מ-43' ועד 98' אינצ'ים
קרדיט: Nec/Sharp

חטיבת התצוגה המאוחדת של Sharp / NEC (NEC מכרה את רוב המניות ל-Sharp ב-2020) הטמיעה במוצריה שתי מערכות תוכנה מבית SpinetiX שמהוות פתרון אינטגרציה כולל למוצרי ה-All In One שלה.

שתי המערכות פועלות על גבי פלטפורמות החומרה של אינטל לפתרונות בתחום התצוגה הנקראת Intel® SDM (Smart Display Model). למעשה מעין לוח שנכנס אל חריץ צדדי במסך.

המערכת הראשונה היא מערכת לניהול תוכן (CMS) הפועלת בענן ונקראת SpinetiX ARYA והיא מאפשרת הטמעה פשוטה של תוכן אל תוך רשת התצוגה של Sharp / NEC. התוכן יכול להיות מורכב מתמונות או תבניות מותאמות מראש אותן ניתן לסדר בממשק פשוט המזכיר מעט את זה של Canva. לדוגמה, קל מאוד ליצור תצוגה המראה את הזמן ומזג האוויר בערים שונות בעולם.

השימוש בגרסה הבסיסית הוא חופשי וכל מה שהמשתמש צריך לעשות הוא לפתוח חשבון דרך אתר האינטרנט שלה, זאת בניגוד לחלק מהפתרונות האחרים בשוק שגובים כסף עבור שימוש במערכת ניהול התוכן שלהן.

עם זאת יש להזכיר שקיימים פיצ'רים מתקדמים בתשלום נוסף (גרסת Enterprise). אלו כוללים בין היתר שימוש בתגים, יצירת מספר משתמשים, תזמון, תצוגה של התראות   ואינטגרציה עם מערכת מבוססת אלמנטים בשם Elementi

האינטגרציה הנוספת היא ברמת מערכת ההפעלה, DSOS™ by SpinetiX הקומפקטית (שוקלת כ-600 מגה בלבד).

השילוב עם פתרון החומרה המודולרי של אינטל (כאמור,SDM) הופך אותה למתאימה למסכים מגודל 43 עד 98 אינץ' ללא כבלים נוספים או אספקת חשמל חיצונית ומהדק את האבטחה וצמצום הסיכוי לדליפת התכנים החוצה  באמצעות תקן TPM, שהוא אותו התקן הנמצא ברוב המחשבים המודרניים.

 יתרה מכך, מכיוון שמודל המערכת נכנס אל תוך החריץ במסכים עצמם, כל אלו שעושים שימוש באותם המודלים (נכון להיום קיימים 4 מודלים שונים) כוללים את אותן כניסות ויציאות:

על פי ספיניטיקס, אורך החיים של המערכת הוא כעשר שנים של עבודה רציפה. גם אם תחליטו לעדכן את החומרה בעתיד, תוכלו לעשות זאת בלי שינויים מהותיים באופן בו מתבצעת האינטגרציה.

נכון להיום הפתרונות המשולבים האלו נמצאים הם חלק מסדרת ®NEC MultiSync מבוססי SDM (כ-27 דגמים) המציגים רזולוציה של 4K ואפשרות לתלייה אופקית או אנכית.

 
Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG