שרביט הקסמים של Oblong מייצר חדרי ועידה מהסרטים

חברת Oblong האמריקאית, (הוקמה בשנת 2006) היא יצרנית פתרונות קולבוריישן מלאים כמסכי תצוגה, רכיבי הפצת אותות ווידאו ואף אמצעי מחשוב לשליטה ובקרה בחדר. כל אלו שזורים באופן הדוק כך שנוצרת חווית משתמש ייחודית בסגנון הסרט 'דו"ח מיוחד'.

הפתרון המוביל אותו מפיצה החברה נקרא Mezzanine והוא נחשב כחלופה לחדרי Telepresence בעולם הוועידות. באמצעות הפיתרון יכולים משתמשי המערכת לשתף עם משתתפי הוועידה הממוקמים באתרים שונים בעולם תכנים מכל מקום ברשת כאשר ייחודיות ה-Mezzanine באה לידי ביטוי בכך שלמשתמשים ניתן מעין שרביט המאפשר להם לגרור, לפתוח, להגדיל ולהקטין כל קובץ המוצג על המסכים בחדר ה-Mezzanine. פתרון לחדר מכיל לרוב שישה מסכים, מחשב מרכזי דרכו מועברים אותות הווידאו ועוד מספר רכיבי AV היוצרים את חווית המשתמש.

צפו בהדגמה: 

Mezzanine: True Visual Collaboration for the Enterprise from Oblong Industries on Vimeo.

האתגר המרכזי אשר עמד בפני  Oblong היה הנגשת ה-Mezzanine ברמת המחיר למקרים בהם נדרשו פחות מסכים, כתוצאה מכך הרחיבה החברה את משפחת Mezzanine ואף הוסיפה ממשק מול פתרון הוועידות של מייקרוסופט – Skype for Business. החברים החדשים במשפחת Mezzanine הם:

  • סדרת Mezzanine 200 – לחדרים קטנים עד בינוניים, הפתרון מכיל שני מסכים, יכולת קולבוריישן המאפשרת צפייה של עד 10 מכשירים כדוגמת סמארטפונים ומחשבים ניידים, אינטראקציה מבוססת מחוות (שרביט המערכת) ושליטה בזמן אמת על ידי מספר משתתפים בחדר.
  • סדרת Mezzanine 300 – להתקנות הכוללות שלושה מסכים ויכולות דומות לסדרת ה-200. סדרה זו ניתנת לשדרוג לסדרת ה-600.
  • סדרת Mezzanine 600 – המכילה שלושה מסכים ראשיים ועוד שלושה מסכים משניים, כולם ניתנים לשיתוף בזמן שיחה ובין האתרים המחוברים לוועידה כאשר כל אחד מן האתרים המחובר לוועידה יכול לשלוט על תוכן המשותף ללא קשר לאתר ממנו הוא משותף. יכולת נוספת של סדרה זו היא טכנולוגית מעקב מרחבי אשר אינה מצריכה שינויים בחדר ובנוסף שרת המותקן בחדר ה-Mezzanine מוריד עלויות ומורכבות התקנה.
  • סדרת Mezzanine 650 – ספינת הדגל המקורית של Oblong לחדרים גדולים, בה ניתן לחוות יכולות קולבוריישן באופן מלא ומקיף, מסכי התצוגה מקיפים את שולחן הוועידות והתוצאה המתקבלת היא טכנולוגיה עתידנית המספקת למשתמש בה את כל הכלים הדרושים לו ללא מגבלות.

באמצעות כך מקווים ב-Oblong כי ה-mezzanine על כלל מהדורותיו יהיה זמין יותר לשווקים וליישומים שונים.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

סאונד היקפי ממוקד במיוחד

בתערוכת ISE 2022, הציגה חברת סוני את סדרת ה SLS-1A – רמקולים שנועדו לספק מענה להשמעה באלומה צרה למימושים כגון קירות LED ומקרנים. ה-SLS-1A מצטרף למשפחת התצוגות

לכתבה »
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל