Polycom שמה לה למטרה לשפר את התקשורת הארגונית

ראיון עם דן אנגל, מנהל אזורי של ישראל, יוון ודרום אפריקה בחברת פוליקום (Polycom) לקראת ISE 2018- טרנדים, כלי עבודה והתפתחות ארגונית. 

בשבוע הבא תחל תערוכת ISE 2018 ובה ניתן יהיה לבקר ב'עיר' טכנולוגית אשר מורכבת ממספר אזורים. אחד מהם הוא ה-UC, או בשמו המלא: Unified Communications. Polycom, יצרנית ותיקה ודומיננטית בתחום, תהיה שם להציג.

, AVmaster מגזין המולטימדיה
דן אנגל, Polycom

איך תוכל לסכם את שנת 2017 בתחום ה-UC ו Polycom בפרט?

דן אנגל: "2017 הייתה שנה מעולה ל Polycom, החברה עמדה ביעדים והנתונים בהחלט נראים טוב, זה בא לידי ביטוי בקצב הגיוס במיוחד בתחום המחקר ופיתוח, בו אנחנו ממשיכים לגייס עובדים באסיה, באירופה ובארה"ב. בנוסף, רכשנו את חברת Obihai Technology לא מזמן, חברה מתחום הטלפוניה אשר פיתחה טכנולוגיות חדשניות שתהיינה חלק ממנוע הצמיחה של Polycom גם השנה." ציין דן והוסיף: "מבחינת פתרונות שהושקו, ה-TRIO היה הצלחה מסחררת ולראיה ניתן לראות מוצרים דומים מאוד שהושקו על ידי יצרניות אחרות מיד עם כניסתו לשוק עבורנו זהו סימן נוסף לכך שיצרנו מוצר מוצלח שהיה ראשוני ומודל לחיקוי. גידול מכירות ה TRIO מלמד על גידול במספר חדרי ההאדל בעולם- ארגונים מכל מנעד הגדלים מיישמים מערכות קטנות המספקות מענה לשידור תוכן, ווידאו ואודיו."

מה הכיוון של Polycom לשנת 2018 ?

"התודעה בפוליקום והכיוון אליו אנחנו הולכים נחלקים לשניים והם ממשיכים את הפעילות של השנה האחרונה.  טבענו מושג המשמש אותנו כאבן דרך: Driving Human to Human Connection, או בעברית – מניעים קשר בין אנשים/אישי. זה הרבה מעבר לטכנולוגיה ואנחנו שואפים להיות השחקן המרכזי בתפישה זו. משמעות הדבר היא כי ארגון הזקוק לפתרון ועידות ככלי לשיפור התקשורת בין אנשים, Polycom תהיה הבחירה הראשונה שלו בלי קשר לפלטפורמה בה יבחר ובין אם זו אפליקציה או מערכת חדר. 

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
פיתוח פתרונות וידאו חדשניים מבית Polycom

מהם הטרנדים שאתם מזהים לשנה הקרובה בתחום הועידות?

הטרנד הראשון הוא מודרניזציה- כמות החדרים המיושנים אשר זקוקים לעדכון עיצובי, אינטואיטיבי וטכנולוגי הוא עצום. הארגונים יהיו חייבים לחדש ולעדכן אותם. המשימה היא להביא את הטכנולוגיה, אבל לא רק. מקצוענים שמגיעים לחדרי הועידות הללו התרגלו לטכנולוגיה ולחוויית שימוש- הכל בלחיצת כפתור. זה קצב של עולם העסקים העכשווי בו על המנהלים או העובדים לקבל החלטות מהירות, תוך עיבוד מירב הנתונים ואם הדברים לא יעבדו בצורה מהירה, אינטואיטיבית וידידותית, זה פשוט לא יקרה.

טרנד שני שאנחנו מזהים היא מגמה המתמשכת וזו פלטפורמת Skype for Business או Office 365. אלו תופסות מקום מרכזי בעולם ואני שמח על השותפות הזו עם מיקרוסופט ואוסיף כי לא נראית דעיכה של הפלטפורמות האלו בעתיד.

טרנד שלישי הוא נושא העצמת המשתמש- לתת ליחיד בארגון את הכוח לנצל באופן מקסימאלי את הכלים שברשותו, החל מחדרי הישיבות ועד לרמת המחשב. זה דבר שלא היה קיים לפני חמש שנים, והוא מציין דרגת חופש שמוכתבת על ידי המשתמשים ואנחנו בהחלט נענים לה. משתמש שלא עובד בצורה הנוחה לו יכביד על ה-IT.

הטרנד הרביעי הוא בנושא שיתוף תכנים. יש צורך להעביר אותם בצורה נוחה ולראיה ה-PANO של Polycom אשר נותן מענה מושלם לצורך זה. המציאות העסקית דורשת הצגת תכנים בחדרים ללא תלות במכשיר המשדר, זה מתקשר למודרניזציה שדיברנו עליה קודם. המגמה בדרישה לפישוט עולה, המשתמש רוצה לקבל את אותה חווית הפשטות הביתית גם במשרד. האתגר מגיע ככל שאבטחת מידע מעורבת, ישנם דברים שאפשר לעשות בבית ולא תמיד קל או אפשר לעשות מבחינת אבטחת מידע בארגון.

במלחמה בין אבטחת מידע לעומת הדרישה לפשטות מצד המשתמש תמיד יש מפסידים. היצרנים צריכים ללמוד להתמודד ולעמוד בדרישות אבטחה אשר חווה אינספור תקיפות ואיומים. צריך למצוא את עמק השווה בין השניים."

מה מחכה לנו ב-ISE 2018?

"בעולם ה-UC ניתן יהיה לראות את ה-8800 (TRIO עם מצלמת USB החדשה, זום אופטי כפול 12 PTZ),  את ה-TRIO 8500 וה-VOXBOX, יהיה את ה-MEDIA LINE GEN 2 שיצא לאחרונה, מערכות MSR (Microsoft Room System) שהן פרי פיתוח של מיקרוסופט, Polycom ויצרנים נוספים. מערכות MSR מאוד פופולריות בעולם ומומלץ להתרשם מהן ומה PANO. אני חושב שהיכולת להגיע ולהתרשם מכל הפתרונות שהזכרתי היא כבר הזדמנות נפלאה, מי שיתרשם מהדברים בביתן ומי שלא הספיק מוזמן להגיע אלינו ל Demo-Room בישראל וליהנות ממפגש אחד על אחד וגם בשפה העברית."

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל