קנדה על המפה: הסכם סופי לרכישת טכנולוגיות העברת האותות של AptoVision ע"י תאגיד Semtech

Semtech חתמה על הסכם סופי לרכישת AptoVision

תאגיד Semtech הקנדי אשר מספק מוליכים ואלגוריתמים להולכת אותות אנלוגיים ומשולבים (דיגיטלי ואנלוגי) הכריז ב-30 ליוני על עסקה לרכישת חברת AptoVision Technologies Inc (גם היא קנדית) אשר מייצרת שבבים להעברת אותות AV על גבי רשתות תקשורת במהירויות 10 ג'יגה לתחום ה-AV המקצועי. היקף הרכישה עומד על כ-28 מיליון דולר במזומן כאשר למעלה מ-30 עובדי AptoVision צפויים להשתלב במשרדיה של Semtech שבמונטריאול. מנכ"ל AptoVision קמראן אחמד (Kamran Ahmed) יצטרף ל-Semtech וידווח ישירות לגארי בושאמפ (Gary Beauchamp), סגן נשיא בכיר ומנכ"ל קבוצת מוצרי בקרת אותות ב-Semtech. עסקת הרכש צפויה להיחתם במהלך הרבעון הפיסקלי הנוכחי של Semtech.

ב-Semtech מאמינים כי באמצעות שילוב האלגוריתם להעברת אותות AV בזמן אמת על גבי רשתות תקשורת ללא כיווץ וכן באמצעות טכנולוגיית בקרת האותות ומומחיותה בפיתוח שבבים, תואץ  התפתחות ה-SDVoE.

"Semtech הנה מובילה בתחום השידורים הדיגיטליים כאשר עם רכישת טכנולוגיית BlueRiver החלוצית מבית AptoVision להעברת אותות AV על גבי רשתות תקשורת, אנו מרחיבים את ההזדמנויות לגידול מהיר בשוק ה-AV המקצועי ומבססים את מחויבותנו לתעשיית הווידאו", כך ציין גארי בושאמפ. הוא הוסיף כי AptoVision אפשרה ללקוחותיה להוביל את מעבר שוק ה-AV המקצועי ממטריצות מבוססות קופסה למיתוג אותות AV, למיתוג אותות AV על גבי רשתות תקשורת., קמראן אחמד מחברת AptoVision  חתם כי "הפיכתנו לחלק מ-Semtech, על תשתיותיה העולמיות, תשפר את יכולותינו לשרת לקוחות תוך עיצוב מתמיד של חלל ה-AV המקצועי".

יצויין כי AptoVision הנה מובילת התאגדות SDVoE – תקן אותו היא מנסה לקדם בתחום ה-AV המקצועי, המשמש להעברת אותות AV על גבי רשתות תקשורת כאשר היא מתחרה מול התאגדות HDBaseTIP, אותה מובילה Valens ובה חברות למעלה מ-190 יצרניות.

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל