יום חמישי , דצמבר 2 2021

השקה רשמית של מקרני ה-4K החדשים של Sony בישראל

ברביעי האחרון התקיים במלון ריץ קרלטון בהרצליה אירוע השקה אינטימי ומרהיב של סדרת מקרני ה-SXRD החדשים של Sony בטכנולוגיית ה-4K וה-FHD, בהשתתפות נציגי Sony לאזור ישראל ונציגי AVCOM ו-אוריקון שהם היבואנים והמפיצים של מקרני הקולנוע הביתי של החברה בארץ.

לצד השימוש המסורתי במקרנים המתקדמים של החברה ע"י צרכנים מתחום הקולנוע הביתי, הולך ומתרחב השימוש במקרנים בעלי רזולוצייה של FHD ו-4K במוסדות חינוך, חוגי קולנוע, חברות הייטק, מוסדות רפואיים וכל גוף הנזקק ליכולת הקרנה בהבחנה גבוהה או להקרנה איכותית המתאימה לחדרים או אולמות גדולים וכן להקרנה על גבי מסכים גדולים בגדלים של  ″100 או ″150 אינטש.

באירוע המרשים התארחו נציגי החנויות המתמחות המובילות בארץ והמשווקים המורשים לתחום הקולנוע הביתי.

הערב הונחה ע"י רוני ליטמן, סמנכ"ל המכירות של אוריקון ובמהלכו הציג מר תומס איסה, מנהל מוצר Sony באזור אירופה וישראל את יתרונות ומאפייני המקרנים החדשים לקהל המפיצים המובילים בישראל.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

 

לצורך האירוע וברוח המוטו של סוני "Seeing is Believing", הוקם חדר הקרנה מקצועי, אשר נבנה במיוחד לערב זה ובו הודגמה יכולתם המרשימה של המקרנים בצורה בלתי אמצעית. ההקרנה בוצעה באמצעות מקרן ה-K4 החדש מדגם VPL-VW520ES עם הנגן החדש מבית Sony ועל גבי מסך בגודל ″150 אינטש.

הדור הרביעי של מקרני ה-K4 של Sony אשר הוצגו באירוע הם דגמי VPL-VW320ES ו- VPL-VW520ES אשר מעניקים רזולוציה של 4K מלא (4069 על 2160) באמצעות טכנולוגיית ה-SXRD של החברה, ומקרן ה-FHD החדש HW65ES.

דגם VPL-VW520ES, מגיע עם בהירות של 1,800 lumens, קונטרסט של 300,000:1 והינו תואם HDR, עובדה הנחשבת למהפכה של ממש ואשר מזכה אותו בתואר "מקרן ה-K4 הראשון אשר תומך ב-HDR". בנוסף מציעה החברה מקרן 4K נוסף, (320VW) אשר חסר את יכולות ה-HDR, הכיול העצמי והצמצם הדינאמי.

מקרן ה-FHD החדש של Sony VPL-HW65ES הוא מקרן דור שני בו מוטמע מנוע Reality Creation של החברה עם תמיכה ב-D3 ואופציות נוספות.

כל המקרנים החדשים מגיעים עם מאוורר קדמי, נורה המאפשרת 6.000 שעות עבודה במצב חיסכון (די הצורך עבור הקרנת סרט אחד ביום במשך 8 שנים). המקרנים תומכים בתקן RF ( תלת מימד), ומגיעים בצבעים שחור פיאנו ולבן פנינה (חדש).

תומס איסה, מנהל מוצר מטעם Sony באזור אירופה וישראל: "Sony היא החברה היחידה בשוק שמחזיקה בכל השרשרת: מצלמות, מקרנים, מסכי טלוויזיה וכו' אנחנו מאמינים שאין תחליף למראה עיניים Seeing is Believing. מי שרואה את היכולות של מקרני ה-4K לא יכול להישאר אדיש, זה פשוט מדהים".

מקרן – רהיט בעיצוב מודרני

בנוסף ל-3 המקרנים, הציגו רוני ליטמן (אוריקון) ותומס איסה את המקרן – רהיט החדש של Sony בעל העיצוב המרהיב אשר מסמן את החזון העתידי של החברה במעבר להטמעת המקרנים בריהוט המודרני. המקרן המכונה LIFESPACE UX הוא מקרן לייזר Ultra Short Throw ברזולוציית 4K אשר על פי הטרמינולוגיה של החברה "הופך כל קיר לחלון לעולם אחר". הוא מספק בהירות של lumens 2,000 וקבועים בו 2 רמקולי 40W.

רוני ליטמן: "זהו מימד חדש בעשייה של סוני והליכה לקראת שילוב הטכנולוגיה בריהוט המודרני. ברהיט הזה מוטמעים מקרן, מערכת שמע ותשתיות החיבורים והוא מותאם לעיצוב ביתי מודרני. אני סבור שזהו צעד חלוצי שמוכיח שוב כי סוני מבינה את השוק ומוליכה אותו קדימה למחוזות העתיד".

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל