לנובו ישראל מכריזה על תחילת המכירות של ThinkPad X1 Fold, המחשב הנייד של לנובו עם מסך מתקפל, אשר עוצב כדי להציע ביצועי מחשב מלאים על שטח מסך גדול יותר של 16.3 אינץ', תוך שמירה על האולטרה-ניידות שהציע המחשב המקורי פורץ הדרך שהוכרז בשנת 2020.

ThinkPad X1 Fold - קרדיט לנובו

הדור הבא של ה-ThinkPad X1 Fold מציע גמישות, עוצמה וניידות – עם עיצוב דק יותר. העיצוב החדש מציע תצוגת OLED מתקפלת בגודל 16 אינץ' שגדולה ב-22% לעומת הדגם הראשוני, שלדה דקה יותר ב-25% ומסגרת דקה יותר, וכל אלו משתלבים יחד ויוצרים מראה אלגנטי עם מסגרת אלומיניום וכיסוי גב המיוצר מבד ארוג ממוחזר ב-100%.

Lenovo ThinkPad X1 Fold מגיע עם מסך OLED מתקפל ברזולוציה של 2560×2024 ויחס 4:3, בהירות של עד 600 ניט ותמיכה ב-HDR וב-Dolby Vision. הוא מציע Windows 11, מעבד אינטל עד core i7 שמתאים באופן דינמי את צריכת החשמל, שבב גרפי Iris Xe של אינטל, זיכרון RAM של עד 32 גיגה-בייט מסוג LPDDR5, אחסון SSD בנפח של 1 טרה-בייט וקישוריות Wi-Fi 6E  ו-5G  אופציונלי.

הדור הבא של ThinkPad X1 Fold מציע מקלדת ThinkPad בגודל מלא עם תאורה אחורית, TrackPoint ומשטח שליטה גדול, והיא פועלת כשהיא מחוברת או מנותקת מהמחשב בהתאם למצב העבודה. המקלדת יכולה להתחבר בצורה מגנטית לחלק התחתון של התצוגה בתצורת מחשב נייד קלאסי. 

ה- ThinkPad X1 Fold מציע שורה ארוכה של מצבי שימוש משתנים:

  • מצב מחשב נייד, עם תצוגה של 12 אינץ' ומקלדת המוצמדת למסך התחתון, או אפשרות למקלדת ThinkPad Bluetooth TrackPoint בגודל מלא. אידאלי לתפקודיות במקומות מוגבלים כגון מטוסים.
  • מצב Landscape, או all-in-one מאפשר פרישה של המכשיר לרוחב, כשבעזרת המעמד וצירוף של המקלדת – מחוברת או מנותקת מהמעמד – ניתן ליצור מחשב עם מסך 16 אינץ' המאפשר עבודה בריבוי מטלות או להצגת מצגות.
  • מצב Portrait  יוצר מסך ענק בגודל 16 אינץ' – יעיל לקריאה ועריכה של מסמכים ארוכים ועוד.
  • מצב Book  מאפשר קריאה על גבי מסך בגודל 16 אינץ' מקופל באופן חלקי. 
  • מצב Portrait  או Landscape מאפשר שימוש ב-Fold כטאבלט ומאפשר רישום וכתיבה בעט המגנטי וצריכת תוכן בתצוגה התומכת ב-Dolby Vision.

ThinkPad X1 Fold  זמין כעת בארץ אצל משווקי לנובו ומחירו החל מ-18,500 שח. המוצר מסופק עם כל האביזרים המשלימים: מקלדת, סטנד ועט דיגיטלי.

 
Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG