אווה צ'ן וג'נסן הואנג- קרדיט trend micro

 

חברת Trend Micro, מובילה עולמית בתחום אבטחת הסייבר, הכריזה בכנס COMPUTEX 2024, הנערך בימים אלו בטאיפיי בירת טאיוואן, על פתרון ייעודי חדש למרכזי נתונים, המשלב כלים טכנולוגיים מתקדמים של NVIDIA, עבור לקוחות עסקיים וממשלתיים הרותמים את כוחה של הבינה המלאכותית. הכרזה זו נמנית בין שלל הכרזות על פתרונות אבטחת AI שמציגה טרנד מיקרו בכנס.

בימים בהם יותר ויותר ארגונים ממשלתיים ופרטיים גדולים מחפשים פתרונות AI ג'נרטיביים כדי להפחית חששות בנוגע לפרטיות, ריבונות נתונים ותאימות לתקנות, מציעה חברת אבטחת הסייבר הבינלאומית Trend Micro פתרון חדש העונה לצרכים המתגברים.

פתרון Trend Vision One™ – Sovereign and Private Cloud (SPC) משתלב עם הטכנולוגיה המתקדמת NVIDIA NIM, המשלבת קבוצה של מיקרו-שירותים קלים לשימוש ומספקים מסקנות AI ממוטבות. יכולות אלו משרתות באופן מקומי את LLM (Large Language Model) אבטחת הסייבר של Trend Vision One – SPC ובכך מעצימה פתרונות אבטחה על ידי שיפור פרטיות הנתונים, ניתוח בזמן אמת והפחתת איומים מהירה. טכנולוגיה זו הינה חלק מפלטפורמת NVIDIA AI Enterprise, פלטפורמה שמטרתה להקל על ארגונים את הפריסה של בינה מלאכותית יוצרת (GenAI) בענן, במרכזי הנתונים ובתחנות העבודה. 

פט לי, סמנכ"ל שותפויות ארגוניות אסטרטגיות ב-NVIDIA: "חברות מובילות מכירות בחשיבות של פריסת בינה מלאכותית יוצרת בסביבות מגוונות, כולל עננים פרטיים ריבוניים, ומפתחות אסטרטגיות לשילוב אבטחה ביישומי הבינה המלאכותית שלהן. הפתרון המשולב NVIDIA NIM ו-Trend Micro  מדגיש כיצד חברות יכולות להשתמש בבינה מלאכותית יוצרת כדי לשפר את האבטחה של סביבות הלקוחות שלהן במגוון רחב של תשתיות ארגוניות".

אווה צ'ן, מנכ"לית Trend Micro: "בעוד רבים בתעשייה טוענים להתקדמות באבטחת AI, אנחנו מציגים אפשרויות מוכנות לשימוש במקרי מבחן קריטיים לעסקים. השילוב של NVIDIA NIM עם Vision One Sovereign והענן הפרטי שלנו מביא את הכוח הדרוש לכל שינויי התשתית, כאשר חברות ברחבי העולם מאמצות בינה מלאכותית גנרטיבית".

כמו כן טכנולוגיה מתקדמת זו מפחיתה את צריכת החשמל הגבוה בתהליכי המחשוב שב- CPU וההשהייה מוגברת בשל הימנעות מבדיקה מוטבעת בתעבורה, הדורשת עיבוד נפחי נתונים גדולים. הדבר מבטיח פעולה חלקה וממקסם את היעילות של תהליכי אבטחה ובינה מלאכותית, מה שהופך את Trend Vision One – SPC לפתרון רב-עוצמה עבור מרכזי נתונים מודרניים.

בנוסף הפתרון החדש של Trend Micro משלב כלים נוספים של חברת NVIDIA כמו ממשק תכנות היישומים NVIDIA DOCA App Shield, המספק מידע על תהליכי האפליקציות כדי להבטיח אימות מתמשך במהלך התהליכים השונים ובכך לשפר את יכולות SPC לזהות ולהפחית פעילויות זדוניות. 

הפתרון החדש עושה שימוש במסגרת הפיתוח של NVIDIA Morpheus, כלי נוסף מתוך פלטפורמת NVIDIA AI Enterprise, המספקת את הכוח לנתח כמויות גדולות של נתונים בזמן אמת ובכך לסייע לאנליסטים לזהות איומים במהירות וביעילות אופטמלית על בסיס יכולות בינה מלאכותית יוצרת.  

כל אלו מסייעים לארגונים למנף את כוחה של הבינה המלאכותית במרכזי הנתונים שלהם on-prem כדי להגביר את פרודוקטיביות העובדים וליצור חוויות משתמש חדשניות המבוססות על בינה מלאכותית, ללא חשש מוגבר מהגדלת משטחי התקיפה.

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG