יום ראשון , אפריל 11 2021

Western Digital פונה לשוק הצומח של הקלטת וידיאו משולבת בינה מלאכותית ומרחיבה את משפחת פתרונות WD Purple

שילוב של כונן קשיח חדש בנפח 18 טרה-בייט, כרטיס microSD בנפח 1 טרה-בייט ותוכנות מותאמות לעומסי עבודה 24/7 מספק את הקיבולת, את הביצועים ואת העמידות הנדרשים למערכות הקלטה, מצלמות חכמות, מערכות למידה עמוקה וניתוח וידאו

Western Digital פונה לשוק הצומח של הקלטת וידיאו משולבת בינה מלאכותית ומרחיבה את משפחת פתרונות WD Purple, AVmaster
תמונה - WD

 Western Digital מציגה משפחה מורחבת של פתרונות בסדרת WD Purple, המאפשרים בניית מערכות וידיאו חכמות. רשימת הפתרונות החדשים כוללת כונן קשיח בנפח 18TB, הקיבולת הגבוהה ביותר הזמינה בתעשייה למערכות  DVR, NVR ומכשירי ניתוח וידיאו, כמו גם כרטיס microSD בנפח 1 טרא-בייט, מדגם WD Purple SC QD101 המיועד למצלמות בעלות יכולות בינה מלאכותית. כונני WD Purple  מגדירים רף חדש ליישומי וידיאו חכמים, ומותאמים במיוחד לסייע בהפחתת אובדן תמונות ופיקסולציה, תוך שיפור איכות הווידאו הכוללת והזרמת התמונה בעבודה 24X7, החל מקליטת הצילומים ועד לגיבוי ואחסון ארוך טווח – במקביל לתהליך המתרחש בתעשייה, של הרחבת השימוש ביישומי למידה עמוקה ואנליטיקה.

עסקים וגופים ציבוריים מאיצים את אימוץ טכנולוגיות הבינה המלאכותית והלמידה העמוקה כדי לאפשר אוטומטיציה והתייעלות המסייעים ליצור חוויה בטוחה וטובה יותר לעובדים, לקוחות וקהילות. אלגוריתמים של למידה עמוקה, נשענים על נתונים הנוצרים על ידי מערכות בעולם האינטרנט של הדברים ובשולי הרשת, דורשים רזולוציה גבוהה יותר על מנת לספק דיוק טוב יותר, ומגדילים את הצורך בקיבולת אחסון במצלמות ובמערכות NVR.

חברת מחקר השוק Omdia  חוזה בדו"ח אותו פרסמה ביולי השנה, כי אספקת מצלמות וידיאו המשלבות אלגוריתמים של למידה עמוקה תמשיך לצמוח בקצב שנתי ממוצע של 67% בשנים 2019-2024, בעוד אספקת מערכות NVR בעלות יכולות ניתוח אנליטי צפויה לצמוח בקצב של 37%. סקר שנערך בהזמנת WD בקרב משלבי מערכות בתחום האבטחה בצפון אמריקה מעלה כי 76% מתוכם רואים בניתוח אנליטי של וידיאו ובבינה מלאכותית מרכיב גדל בהתמדה של מאמצי הפיתוח שלהם.

Western Digital פונה לשוק הצומח של הקלטת וידיאו משולבת בינה מלאכותית ומרחיבה את משפחת פתרונות WD Purple, AVmaster
תמונה - WD

מעבר לחומרה

הקושחה המשולבת בכוננים הקשיחים של   Western Digital ויכולות ניהול נתונים בכונני WD Purple ממלאות תפקיד קריטי בשיפור יכולות המערכת ובניהול מכשירים המרכיבים פתרונות וידאו חכמים המותאמים ליישומי בינה מלאכותית.  השילוב מסייע בשיפור ביצועים, אמינות, עמידות ומבטיח יעילות תפעולית גבוהה יותר ועלות בעלות משופרת ללקוחות. טכנולוגיית ה- AllFrame של Western Digital לכונני WD Purple מספקת יכולות ניהול משופרות של זיכרון מטמון והזרמת נתונים (סטרימינג) ומאפשרת למנוע אובדן נתונים תוך עמידה במשימות הניהול השוטף. מערכת הניתוח האנליטי ברמת הכונן  Western Digital Device Analytics מספק למשתמשים ניטור וניתוח מצב כוננים, מאפשרת להם לזהות בעיות בכונן ומספקת הוראות תיקון עוד לפני שהבעיה מורגשת בפועל.

כונן WD Purple בנפח 18TB

הכונן הקשיח החדש WD Purple 18TB HDD מיועד למכשירי NVR ומכשירי ניתוח וידאו וכן למכשירים מבוססי GPU  המבצעים הן ניתוח בזמן אמת והן ניתוח בדיעבד. הכונן החדש בן 28  טרא-בייט מציע קיבולת גדולה ב-28% מהדור הקודם, ומקום לאחסון וידאו, תמונות ומטא נתונים כבר במכשירי הקצה, על מנת לתמוך בעבודה יעילה יותר של יישומי בינה מלאכותית. כל כונני WD Purple מ- 8 טרא-בייט עד 18 טרא-בייט משלבים טכנולוגיית AllFrame AI המאפשרת הקלטה של עד 64 מצלמות בהפרדה גבוהה, כמו גם 32 זרמי נתונים נוספים למשימות למידה עמוקה.

כרטיס microSD מדגם WD Purple SC QD101 בנפח 1TB

כרטיס microSD מדגם WD Purple SC QD101 בנפח 1TB מיועד למצלמות תומכות בינה מלאכותית, מצלמות מעקב והתקני קצה, ומשמש למשימות אחסון נתונים ראשי או גיבוי. הוא מבוסס על טכנולוגייתNAND תלת-ממדית המתקדמת של Western Digital ומספק שילוב של עמידות גבוהה במיוחד עם עד 500 מחזורי  P / E. הכרטיס מוצע בנפחים של טרא-בייט אחד, 512GB, 256GB, 128GB, 64GB, ו-32GB.  הכרטיס מוצע במתכונת מוקשחת, עמיד בפני שינויים במזג האוויר, עמיד בפני לחות ויכול לפעול בטמפרטורות של בין -25° ל- 85° מעלות צלסיוס. בעת שילוב במצלמות תואמות, מספקת מערכת הניטור העצמית אפשרות להעריך את רמת השרידות הנותרת של הכרטיס, וליזום שירות על פי הצורך.

 

אריק ספנאוט, סגן נשיא, מחשוב לקוחות ועסקי וידאו חכמים ב- Western Digital, אמר: "עבודה לצד לקוחותינו ושותפי המערכת האקולוגית שלנו מעניקה לנו תובנות ייחודיות ומתמקדת במתן פתרונות המותאמים לעומסי העבודה בעולם האבטחה וליישומים המתקדמים ביותר. בינה מלאכותית מניעה את הצורך ביכולות משופרות יותר של כוננים המסוגלים לעמוד בדרישות הביצועים, במיוחד כאשר איכות ההפרדה ומספר הערוצים הנכנסים הולכים וגדלים. אנו ניצבים בעמדה ייחודית בזכות השילוב בין תוכנה ובין סל המוצרים ההולך ומתרחב שלנו, ההופכים את הפתרונות אותם אנו מציעים למתאימים ביותר לשילוב במספר גדול של יישומי וידיאו.

זמינות

דיסק קשיח 18TB WD סגול יהיה זמין באוקטובר 2020. כרטיס – microSD WD דגם WD Purple SC QD101 1TB  צפוי להיות זמין בנובמבר 2020.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל