קרדיט - Western Digital

ווסטרן דיגיטל הציגה בתערוכת NAB 2024 מגוון טכנולוגיות ופתרונות אחסון חדשים, המותאמים לתהליכי העבודה המורכבים של היום. 

הביקוש הגדל לתוכן עשיר ומעניין, רזולוציות גבוהות יותר ומספר גבוה יותר של פריימים לשנייה, מייצר את הצורך בפתרונות אחסון בעלי קיבולת גבוהה, מהירים וגמישים יותר, על מנת לעזור לייעל תהליכי עבודה ולהתמודד עם דרישות עולם העבודה כיום. Western Digital מחויבת לקידום הטכנולוגיה המתאימה על מנת לסייע לבעלי המקצוע השונים, להשלים את העבודה במהירות וביעילות, תוך חיסכון בזמן וכסף.

Western Digital הציגה בתערוכה מהירויות על וקיבולות עצומות. פורטפוליו המוצרים הרחב של החברה מציע פתרונות ייחודיים ואמינים שיכולים לשפר באופן משמעותי את תהליכי העבודה של בעלי המקצוע מתחומי המדיה והבידור.

זרימת העבודה של מחר: אספקת טכנולוגיה מהדור הבא ומהירויות על

Western Digital חשפה את המוצרים הבאים של SanDisk® SD ו-microSD Express עם רמה גבוהה יותר של ביצועים ליישומים הנוכחיים והעתידיים שדורשים פתרונות אחסון מהירים יותר, המסייעים להפחית את הזמן שלוקח לגשת ולשמור נתונים. עם רמות ביצועים שמגיעות למהירויות SSD, כרטיסי SD Express עובדים עם מכשירים SD UHS-I ו-UHS-II נוכחיים, ומעניקים לעוסקים בבידור ומדיה, פתרונות זיכרון למכשירים עתידיים במהירוית על. הכרטיסים החדשים של SD Express מציגים את טכנולוגיית SanDisk® ThermAdapt™ עם מארז מעוצב במיוחד ובקר תרמי מנוהל, כך שהמכשירים נשארים בתוך טווח טמפרטורה בטוח. 

קרדיט - Western Digital

 

 • SanDisk® SD Express (128GB/256GB) – בעל מהירות העברת נתונים עד 4.4 פעמים מהיר יותר מכרטיס SD™ UHS-I המהיר ביותר של Western Digital, כרטיס זה מצוין עבור זרמי עבודה דורשי נתונים רבים ומצלמות בעלות ביצועים גבוהים ומכשירים תואמים אחרים. הכרטיס תואם למכשירים הקיימים כיום ומוכן לעתיד. 
 • SanDisk® microSD™ Express (128GB/256GB) – עם מהירות העברת נתונים עד 4.4 פעמים מהיר יותר מכרטיס microSD™ UHS-I המהיר ביותר של Western Digital, כרטיס ה-SanDisk® microSD Express מציע מהירות, אחסון וביצועים חסרי תקדים עבור מקצוענים המתמודדים עם זרמי עבודה אינטנסיביים. כרטיס ה-microSD תואם למכשירים הקיימים כיום ומוכן לעתיד.
קרדיט - Western Digital

אנשי מקצוע מעולמות הבידור והמדיה, שיוצרים סרטים ברזולוציה גבוהה באמצעות מצלמות מתקדמות, מצלמות אקסטרים, רחפנים ומכשירים דיגיטליים אחרים, עשויים להיות מוגבלים אם אין להם יכולת אחסון מספקת. על מנת לסייע למקצוענים אלו להתפתח בתהליך היצירה שלהם, Western Digital הציגה כרטיסי זיכרון חדשניים ופורצי דרך בתערוכת NAB

 • כרטיס זיכרון SanDisk Extreme PRO® SDXC™ UHS-I בנפח 2TB – כרטיס UHS-I SDXC™ בנפח 2TB הראשון והמהיר ביותר של Western Digital, מציע קיבולת אחסון עצומה לצילום יותר תמונות ברזולוציה גבוהה וצילום יותר סרטי 4K UHD על גבי כרטיס אחד בלבד
 • כרטיס זיכרון SanDisk Extreme PRO microSDXC™ UHS-I בנפח  2TB – זהו כרטיס UHS-I microSD  בנפח 2TB הראשון והמהיר ביותר של Western Digital ,המציע נפח גבוה עבור מכשירים עם חריצי microSD, לצילום תוכן רב. 
 • כרטיס זיכרון SanDisk Extreme PRO SDUC ™ UHS-I בנפח 4TB  – זהו הכרטיס הראשון מסוגו של Western Digital המספק כמות עצומה של קיבולת באותו גודל של כרטיס SD. תוך ניצול התקן SDUC (Secure Digital Ultra Capacity), המאפשר עד 128TB. צפוי שהכרטיס החדש יושק ב-2025.
קרדיט - Western Digital

עבודה יעילה יותר: הרחבת האפשרויות באמצעות קיבולות עצומות וביצועים קיצוניים

סדרת מוצרי הפרימיום של SanDisk Professional מציגה כעת כוננים מסוג Ultrastar® ברמת enterprise בתדירות 7200 סל"ד בנפח 24TB, על מנת לתמוך טוב יותר בזרמי עבודה של 4K, 8K and VR.

 

 • 24TB* G-DRIVE®  – בנפח 24TB, אחסון מהימן במיוחד התומך ב-USB-C™ (10Gbps) לגיבוי מהיר.
 • 24TB* G-DRIVE PROJECT – בנפח 24TB, מהווה גיבוי ושמירה על עבודות ופרויקטים חשובים. תואם ל- Thunderbolt 3™ו-USB-C (10Gbps). כולל גם חריץ PRO-BLADE™ SSD Mag לביצועים מודולריים של כונן SSD לשיתוף ועריכה בין מכשירים.
 • 48TB* G-RAID® MIRROR – מגיע במצב RAID 1 (מראה) ליצירה אוטומטית של העתק של הקבצים הפעילים שלך לגיבוי נתונים. תואם ל-Thunderbolt 3™ ו-USB-C (10Gbps). כולל גם חריץ PRO-BLADE™ SSD Mag לביצועים מודולריים של כונן SSD לשיתוף ועריכה בין מכשירים.
 • 96TB* G-RAID SHUTTLE 4  – פתרון RAID חומרתי נייד בעל 4 ערוצים המאפשר גישה מהירה במיוחד ועריכת וידאו בזמן אמת. התקן זה מגיע במצב RAID 5 ותומך גם במצבי RAID 0, 1 ו-10. 
 • 192TB* G-RAID SHUTTLE 8 – פתרון RAID חומרתי נייד בעל 8 ערוצים עבור אלו הזקוקים לאחסון עצום עבור גיבוי ממוקד, בין אם באתר או במעבדה. התקן זה תומך במצביRAID 0 1, 5, 6, 10, 50 ו-60, ומספק קצבי העברה עד 1690MB/s קריאה ו-1490MB/s כתיבה במצב RAID 5 המקובל.

דרישות עצומות לנתונים: הגדלת היכולת להתרחבות וגמישות עבור זרמי עבודה גדולים

פלטפורמות האחסון של Western Digital נועדו להתמודד עם אתגרי הנתונים האדירים של תעשיית המדיה והבידור באמצעות אחסון ברמת enterprise ,המציע יכולת התרחבות ועמידות לשידורים, CDN, חברות הפקה ומעבדות.

 • Western Digital Ultrastar® Transporter – פלטפורמת העברת נתונים בקצב גבוה ובנפח גדול עבור איסוף, אחסון ונייד נתונים. מציע ביצועי NVMe™ SSD במהירות של עד 368TB וחיבור Ethernet 200Gb בשני פורטים לאחסון, עריכה והעברה פיזית של חומרי גלם ותיקים עצומים ממיקום אחד למשנהו, כולל הענן, מה שיכול לחסוך ימים או שבועות לעומת שימוש בשירותי העברת קבצים מקוונים. ניתן להעבירו למיקום בו חיבור רשת עשוי להיות בלתי ישים עקב עלות או חיבור גרוע. משקלו פחות מ- 30lbs, בעל מבנה שלדה עמיד. מציע אבטחת נתונים נוספת עם מעטפת עמידה בפני חדירה ותוכנן לעמוד בתקן FIPS 140-2 רמה 2 עם מודול אבטחה מוטמע (TPM) גרסה 2. 
 • Western Digital Ultrastar® Data102 JBOD Platform – פלטפורמת אחסון חיצונית בצפיפות גבוהה ואמינה עבור אחסון המוני, גיבוי, ארכיון נגיש מקוון ותוכן קרוב למקוון. פתרון דור שלישי זה תומך בקישוריות SAS במהירות של עד 24Gb בשנייה אל המארח כדי להבטיח את ההשקעה לעתיד. פלטפורמת ה-Data102 3000 מציעה עד 2.65PB ב-4U enclosure, ותומכת בדיסקים קשיחים של Ultrastar בנפח 24Gb, כולל Ultrastar DC HC580 SAS HDD. מציע את החדשנויות הייחודיות של החברה ArcticFlow™ and IsoVibe™ שהוכיחו ירידה של 62% בהחזרת כוננים קשיחים בגלל חום ויברציות לעומת הדור הקודם.
Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG