36 מקרני Epson גוייסו להקרנת ענק שכיסתה 17,000 מ"ר של 
אחד מאתרי התיירות הידועים בעולם: מנזר מון סן מישל בצרפת. 

חגיגות יום ההולדת של אחד מאתרי הידועים והפופולריים בעולם – מנזר מון סן מישל Mont-Saint-Michel שבצרפת – הסתיימו במבצע רחב היקף וחגיגי במיוחד ששבר את שיאי ההקרנה מרובי המקרנים: למשימה גוייסו 36 מקרני על של חברת Epson, שיצרו הקרנת וידאו מפינג שכיסתה את כל אתר המורשת העולמית של אונסק"ו לרגל חגיגות יום הולדתו ה-1,000. בסך הכל כוסו בהקרנת הענק מעל 17,000 מטרים רבועים.

הפרוייקט, Solstice du Millénaire, עוצב על ידי סטודיו Les Ateliers BK, ושילב בנוסף להקרנת וידאו וסאונד, גם 18 פרוג׳קטורי ענק ו-400 רחפנים. VLS, ספקית ה- AV, התמודדה עם האתגר להעלות את המופע תוך שמירה על האתר ושלמותו כשהציוד כולו הותקן במרחק של 200 מטר מהמנזר. באירוע הסיום צפו כ-15,000 איש.

מון סן מישל. קרדיט תמונה ותמונה ראשית - אפסון

מון סן מישל הוא אי סלעי קטן (כק"מ רבוע אחד) הסמוך לחופה הצפוני של נורמנדי. על האי מצויה עיירה היסטורית קטנה ומנזר,  שמהווה את האטרקציה השלישית המתויירת ביותר בצרפת אחרי מגדל אייפל וארמון ורסאי.

לדברי קובי כהן, מנהל תחום המקרנים ב-Epson ישראל, המקרן שנבחר למבצע האתגרי היה ה- EB-L20000U, המקרן הראשון של Epson בקטגוריה הפופולרית של מקרני 20 אלף לומן ברזולוציית WUXGA. ״ EB-L20000Uמתוכנן לשימוש באירועים, בפסטיבלים, באטרקציות למבקרים, באולמות גדולים, בירידים מסחריים ובמרכזי קניות, וכן למטרות עסקיות וחינוכיות. מקרני הלייזר מבית Epson עם עוצמת לומן גבוהה, משמשים ליצירת סביבות חווייתיות, סוחפות ואינטראקטיביות באתרי אירועים גדולים ואטרקציות תיירותיות ברחבי העולם״ אומר כהן. ״Epson הוא המותג המוביל בעולם לייצור מקרנים ובעל נתח השוק הגדול ביותר בתחום פתרונות התצוגה המקצועיים באירופה, המזה"ת ואפריקה״. 

דוגמאות לשימוש בטכנולוגיית AV של Epson מהתקופה האחרונה לפרוייקטי וידאו מפינג ניתן למצוא  פסטיבל המוזיקה 'היער החשמלי' (Electric Forest Music Festival) באמריקה, את מוזיאון TeamLab Borderless בשנחאי, פסטיבל האורות הבינלאומי באירופה, כמו גם במגוון אתרי מורשת בישראל, דוגמת מצדה, חומות ירושלים ואתרי רשות שמורות הטבע והגנים. 

Share.

Leave A Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

מתכננים לשנות אווירה?

קבלו חמישה טיפים מהאדריכלית המובילה שירלי זמיר

הכירו את המקרן החדש מבית

LG