אביב רון (Kramer): "אנחנו יכולים לספק פתרונות לכל מערכות ה-AV וכל סוגי הארגונים"

אביב רון, מנהל פיתוח עסקי בחברת קרמר אלקטרוניקה (Kramer Electronics) הציג במהלך כנס האודיו וידאו השנתי AVTLV את חשיבותה של קרמר בשוק ה-AV העולמי ואת כניסתה של החברה לתחום ה- Collaboration: "הכנס הזה מאוד חשוב עבורנו, היות ואנחנו חברת AV וותיקה ומובילה בארץ (34 שנים). לדעתי לא רבים יודעים, אבל קרמר היא שחקן מרכזי בתחום ה-AV העולמי. החברה הינה חברה בינלאומית המיוצגת עצמאית במעל ל-26 מדינות וכן במעל 100 מדינות נוספות ברחבי העולם באמצעות מפיצים".

רון הוסיף כי קרמר יודעת לספק פתרונות לכל סוגי הארגונים וכי היא מקדישה לאחרונה מאמץ בתחום הקולבוריישן: "הפעילות שלנו בישראל קיבלה לאחרונה תנופה מחודשת. אנחנו מאוד גאים שאנחנו חברה ישראלית אשר מסוגלת לספק פתרונות לכל מערכות ה-AV ולכל סוגי הארגונים, אם זה מערכות חינוך, חדרי ישיבות או חדרי הנהלה. לאחרונה נכנסנו חזק מאוד לתחום הקולבוריישן, כלומר שיתוף פעולה בין משתתפים בישיבות, ויש לנו פתרונות מעניינים ביותר בתחום זה אשר קורצים לא רק למפיצים בתחום ה-AV אלא גם בתחום ה-IT."

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

סאונד היקפי ממוקד במיוחד

בתערוכת ISE 2022, הציגה חברת סוני את סדרת ה SLS-1A – רמקולים שנועדו לספק מענה להשמעה באלומה צרה למימושים כגון קירות LED ומקרנים. ה-SLS-1A מצטרף למשפחת התצוגות

לכתבה »
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל