שבת , אפריל 17 2021

אופטומה מוסיפה לפורטפוליו שני מקרנים חדשים עם מגוון אפשרויות קישוריות לדרישות מקצועיות

אופטומה מוסיפה לפורטפוליו שני מקרנים חדשים עם מגוון אפשרויות קישוריות לדרישות מקצועיות, AVmaster
EH512, אחד משני המקרנים החדשים של אופטומה (תמונה: Optoma)

 

אופטמה (Optoma) הכריזה על תוספת שני מקרנים חדשים, W512 ו-EH512, שהיא מייעדת לשימוש בסביבות עם צרכים מקצועיים. לפי החברה מקרנים אלו מותאמים לשימוש בתרחישים כמו חדרי לימוד, מוזיאונים ועוד.

לפי החברה המקרנים מציעים גמישות בהיבט ההתקנה, והם מציעים בקרה המבוססת על חיבור RS-232C המלווה בתכונות כמו זום בגודל 1.6X, אפשרות להזיז את מיקום העדשה על הציר האנכי, תיקון תצוגה בארבעת הפינות, ואפשרות לחיבור התקן USB נייד להעברת התכנים. ובכלל, מדובר במקרנים שמציעים אפשרויות קישור מגוונות להעברת התכנים, מעבר לשימוש ב-USB או בחיבור ישיר למחשב, כולל תצוגה אלחוטית בעזרת HDCast Pro שמאפשרת שידור תכנים מהתקנים המבוססים על Windows ו-macOS ואפילו אנדרואיד.

בנתונים הטכניים של צמד המקרנים ניתן למצוא תיקון אנכי ואופקי ב-20 מעלות פלוס/מינוס, הטיית עדשה מעלה/מטה ב-16% והם מכילים גם צמד רמקולים בעוצמה של 10 וורט האחד.

W512 מציע רזולוציה של 800p בבהירות של 5,500 לומנס והחברה מעריכה שמחיר השוק שלו יהיה כ-999 דולרים. לעומתו, EH512 יעלה 1,399 דולרים והוא יציע רזולוציית 1080p עם בהירות מעט נמוכה יותר של 5,000 לומנס.

"המקרנים החדשים מציעים מספר תכונות תצוגה שמבטיחות חיבור קל וביצועים לטווח ממושך כדי לעמוד בצרכים שונים בהגדרות מקצועיות שונות. אנחנו מאוד מעריכים את המשוב שאנו מקבלים משותפי הערוץ שלנו ומהלקוחות, ואנחנו ממשיכים לחדש עם פתרונות הקרנה גמישים באיכות גבוהה ובמחירים שמובילים את התעשייה", אמר בריאן סוטו, ראש מנהל הפרויקטים באופטומה.

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל