אור וחושך בגלריית סרפנטין סאקלר

חלמתם פעם על ציור שמתעורר לחיים? לפעמים, חלומות מתגשמים. תצוגת אודיו ווידאו מרשימה במיוחד הוקרנה בגלריית סרפנטין סאקלר שבלונדון, זאת כחלק ממיצג מודרני שהושפע מציור מהמאה ה-18

, AVmaster מגזין המולטימדיה

בשטח הירוק של הייד פארק הלונדוני ניתן למצוא שתי גלריות קרובות אחת לשניה ומחוברות בגשר המוצב מעל אגם סרפנטין. הגלריה המקורית קיימת כבר מעל 40 שנים, וגלריית סרפנטין סקלר הצטרפה אליה ב-2013. הגלריה כוללת בתוכה גם מסעדה וממוקמת בבניין ויקטוריאני שנהג לשמש לאחסון של אבקת שריפה.

בגלריה זו האמנית האמריקאית סונדה פרי בחרה למצב את המיצג שלה, שמורכב ממגוון שלבים שימלאו את כל 900 המ"ר בגלריה בתוכן קולי וויזואלי שנועד ליצור ניסיון וחוויה מיוחדים למבקרים. פרי היא אמנית בין תחומית המשלבת וידאו, מדיה דיגיטלית וביצועים בעבודותיה.

כחלק מעבודתה, פרי סוקרת את הזהות, השושלת והנשיות האפריקאית אמריקאית. 'טייפון מגיע' מושפע מציורו של ג.מ.ו טרנר, המתאר ספינת עבדים הזורקת את מתיה לים, כ-133 במספר. הציור שנוצר ב-1840 מתאר את מדיניות סוחרי העבדים שהיו זורקים את העבדים המתים לים כדי לזכות בכספי הביטוח, ומתאר מצב שלמזלנו כבר לא רווח בעולמינו.

התוכן שהוצג כלל אנימציה שפרי הכינה, ביחד עם תמונה שבוצעה עליה מניפולציה דיגיטלית של הציור בתוספת סאונד מתאים שהוקרן אל תוך חלל הגלריה. החברה שנבחרה להתקין את הפרוייקט היא ADi Audiovisual, חברה לונדונית שעובדת בעיקר עם אמנים. "אנחנו עובדים עם גלריית סרפנטין לא מעט, וכבר לפני 5 שנים דנו בפרוייקט דומה לפרוייקט הנוכחי, שלווה בשילוב והטמעה של הגבולות על קירות הגלריה" הסירה שרה סמית' מהחברה "הפרוייקט בסוף לא יצא לאור, אך כשמנהל הגלריה קיבל את הרעיון מהאמנית על כך שהיא רוצה למלא את קירות הגלריה בהקרנות, הוא קרא לנו כדי להתחיל ברעיון".

הפרויקט, שהיה בעל דדליין קצר של שבועיים, נתקל בכמה קשיים אך בסופו של דבר הצליח להציג תמונת מצב מעניינת במיוחד, שריצתה את כל הצדדים שלקחו בו חלק, כולל כמובן מבקרי הגלריה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל