אינטגרטורים מכל העולם נפגשים להכיר את התכונות והממשק החדש של ה-טסטר

בוובינר אותו יעביר Aiden Johns מחברת MSolutions ילמדו התכונות החדשות, לצד הקיימות, של הטסטר ויוסברו לעומק סוגי הנתונים השונים אותם מציג המוצר לאינטגרטור בשטח. 

, אינטגרטורים מכל העולם נפגשים להכיר את התכונות והממשק החדש של ה-טסטר, AVmaster מגזין המולטימדיה
אלירן תורן, מנכ"ל MSolutions. צילום - יח"צ

בין אם אתם חברת אינטגרציה גדולה או אפילו מתקין קטן שרואה את עצמו מקצוען, אתם בטוח לא רוצים לחזור שוב ושוב לאתר הלקוח על קריאות מיותרות, בטח לא בתקופת הקורונה שעושה רושם שלא ממהרת לעזוב. 

המכשיר שאיתו עובדים מתקינים רבים בעולם ובישראל הוא ה MS-TestPro, הטסטר שהומצא על ידי שני יוצאי Valens, מאפשר למתקין בשטח "להקפיא" את מצב ההתקנה, לוודא שההתקנה תקינה ולחתום על תקינותה תוך מתן אחריות המלווה בהוכחה מתועדת. 

הממשק החדש מציג אבחון מיידי בלחיצת כפתור וכן מייצר תעודת אחריות (PDF) עבור הלקוח והכל מתוך המכשיר עצמו ללא צורך במחשב או במכשור נוסף. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
אריאל מרקוס, CTO בחברת MSlutions. (צילום - יח"צ)

שיפור רמת המקצועיות ומניעת תקלות עתידיות

נכון להיום אין למתקין דרך לוודא את איכות ההתקנה והבדיקה הנפוצה (והלא נכונה מקצועית) היא כאשר התמונה מופיעה על גבי המסך. הדברים מסתבכים כאשר מתחילות נפילות לא ברורות של התמונה ולא מצליחים לראות קטעי וידאו ללא קפיצות או הפסקות. חשוב לזכור שכבל HDMI הוא כבל "שביר" בעל מחברים עדינים וגמישותו מסכנת את העברת האות. הטסטר של MSolutions יודע לתת מענה, משפר את רמת המקצועיות ומונע תקלות עתידיות תוך ביצוע SignOff על העבודה. 

אלירן תורן, מנכ"ל: "החזון של MSolutions לשנתיים הקרובות הוא שכל מתקין יבין את הצורך בבדיקות התשתית לפני חיבור הציוד. 

"חברת  MSolutions פועלת בתעשיות המתקדמות ביותר בעולם כולל התעשיות הביטחוניות ולאחרונה יחידת הMS-TestPro   הוכיחה את חיוניותה באולימפיאדה ביפן בכך שאישרה במהירות שיא (certification) את תשתית ה 8K.

"אנשי הפיתוח שלנו ממשיכים לפתח את יכולות בדיקת כבלי ה-HDMI  לתשתית זו ובקרוב תצאנה הכרזות חדשות שתכלולנה גם בדיקות לטכנולוגיית HDBaseT SPEC 3.0 שהיא טכנולוגיית רחבת סרט ותדרים גבוהים אשר מצריכה בדיקות מקיפות לאישור התשתית.

"יחידת ה-MS-TestPro היא כלי חיוני בדיאגנוזה מהירה ומקיפה בעלת יכולת חיווי למגמות המשתנות בשוק ואנחנו נמשיך לעודד את השימוש בטסטר תוך אמונה שלמה שהוא מוביל וייחודי ולא פחות מכך- הוא חיסכון אמיתי בזמן, כסף, עגמת נפש, שחיקת היחסים בין המתקין ללקוח ועוד". 

 
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
וידאו קונפרנס

בלוג'ינס מציגה את "בלוג'ינס סטודיו"

BlueJeans, מתאגיד התקשורת הענק Verizon, נחשבת לאחת מהמתחרות החזקות ביותר בשוק שיחות הוועידה בעולם והמוצר החדש שלה יכול לעניין גם אותנו. תמונה – Blue jeans

לכתבה »
Crestron

כיצד שיפרה Crestron את התשתיות החכמות בבניין הדגל של "קורנינג פתרונות אופטיים"

חברת קורנינג נחשבת לחלוצה היסטורית בתחום האופטיקה והשימוש בזכוכית ושיתוף הפעולה שלה עם Crestron הוא רק מתבקש, בזכותו הופכים הביקורים והעבודה בבניין ליעילים ונוחים יותר

לכתבה »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל