אוניברסיטת סנט לואיס הכריזה שהיא האוניברסיטה הראשונה במדינת מיזורי שתשלב את הסייענים הדיגיטליים החכמים של אמאזון בכל מעונות הסטודנטים וחללי הלימוד באוניברסיטה

בסך הכול יותקנו באוניברסיטה לא פחות מ-2,300 מכשירי Echo Dot של סדרת אלקסה מבית אמאזון שיוכלו לענות על יותר ממאה שאלות שונות שהותאמו לצרכי האוניברסיטה – החל משעות פתיחת הספרייה ועד למיקום של המזכירות בכל בניין. לפי מנהל מערכות המידע של האוניברסיטה, כל דקה אותה התלמידים חוסכים בחיפוש מידע היא דקה אותה הם יכולים לנצל לצרכנים חינוכיים. 

מלבד השאלות הסטנדרטיות יותר, אלקסה תוכל לענות גם על שאלות נוספות כגון אלו הקשורות לקבוצת הכדורסל של הקמפוס, ביליקן אתלטיקס, קונצרטים, נואמים מרכזיים, פעילויות לסטודנטים ושירותים שונים.

הפיילוט לפרויקט נעשה באביב וזכה למשוב חיובי מצד הסטודנטים. ראש אגודת הסטודנטים הסבירה שהשימוש הייחודי בטכנולוגיה יוכל לפתוח בפני הסטודנטים דרכים חדשות למצוא דברים לעשות בקמפוס, לפגוש אנשים ולהיחשף לתכני הלימוד ההוליסטים של מסדר הישועים (Jesuit) שהאוניברסיטה ידועה בהם.

השימוש בסייענים החכמים התאפשר בזכות חברת הפיתוח n-Powered ופועלת על גבי הפלטפורמה של אמאזון, Amazon Web Services (AWS) המוצעת במודל של אלקסה לעסקים. אלקסה לעסקים הוא מודל המיועד לעסקים הרוצים להקל על ארגון סדר היום והמשימות של העובדים שלהם, להוסיף לחדרי הוועידה שלהם יכולות זיהוי קולי ולהטמיע שירותים חכמים כגון הזמנת שירות חדרים מהיר במקומות כמו בתי מלון. כל זאת בנוסף לאותן יכולות של התאמה אישית שגם אונ' סנט לואיס משתמשת בה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל