יום ראשון , אפריל 11 2021

אל תישארו מאחור! העולם עובר למודל של טכנולוגיה כשירות (TAAS) ואתם לא רוצים לפספס!

העולם השתנה. המנטרה הזו תחזור על עצמה כמה פעמים בידיעה הזו עד שתהפוך לטבע שני עבורכם. העת האחרונה הדגישה יותר מאי פעם, את הצורך בטכנולוגיה אלחוטית מבוססת שירותי ענן. מנהלי חברות שנקלעו לבידוד או נאלצו לקיים ישיבות מרובות משתתפים עם לקוחות ושותפים מעבר לים, מצאו עצמם שוב ושוב מסתמכים על שירותים טכנולוגיים מבוססי ענן ושרתים דווקא בתחום ה-AV

אל תישארו מאחור! העולם עובר למודל של טכנולוגיה כשירות (TAAS) ואתם לא רוצים לפספס!, AVmaster
תמונה מתוך: pixabay.com

העולם השתנה. אם פעם חברה נאלצה לשלם סכומי עתק כדי להחזיק תשתית לשיחות ועידה מעבר לים או עם עובדים מקומיים, כיום, שיחת זום אחת פותרת העניין וכאן בדיוק נכנס לשימוש רעיון ה-TAAS או בשמו המלא: Technology As A Service שמאפשר לכל חברה להישאר עם אצבע על הדופק הדיגיטלי ולתת מענה בזמן אמת לכל צורך שעלול להתעורר. 

אל תישארו מאחור! העולם עובר למודל של טכנולוגיה כשירות (TAAS) ואתם לא רוצים לפספס!, AVmaster
קרדיט לתמונה: unsplash

העולם השתנה. חשבו על צריכת בידור טלוויזיוני למשל. אם פעם נאלצנו לצאת ולרכוש עותק פיזי של הסרטים האהובים עלינו, נגן מתאים (וידאו, DVD, לייזר דיסק או בלו-ריי), כיום, בתמורה ל-60 שקלים בחודש, אנו מקבלים מנוי מקיף לנטפליקס, שירות ההזרמה המצוין ולספריית הסרטים שלו ולהישאר מעודכנים. באותו אופן בדיוק יכולה חברה טכנולוגית לצמצם את עלויות התחזוקה של ציוד AV מתקדם ולמנף שירות TAAS בחתימה על מנוי המאפשר השכרה או חכירה של ציוד AV מתקדם ותשתית ענן רלוונטית, לתקופה קצובה. 

אל תישארו מאחור! העולם עובר למודל של טכנולוגיה כשירות (TAAS) ואתם לא רוצים לפספס!, AVmaster
אם פעם היינו צורכים עותקים פיזיים, היום העולם השתנה והפך לדיגיטלי. תמונה מתוך: pixabay.com

משתמש שכזה, יזכה תמיד לקבל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ואת הציוד המתקדם ביותר, שכן הוא מסתמך על עדכונים המגיעים מהחברה ממנה לקח את הציוד. ולמה לא בעצם? בעברו, חלם שי אגסי, הוגה רעיון המכונית החשמלית של Better Place על עולם בלי פחת לרכבים. הרעיון היה פשוט – אדם מגיע וחוכר סוללה, אחת לכמה שנים, שלדת הרכב מוחלפת ורק הסוללה נותרת. קחו את אותו רעיון גאוני ושדרגו אותו. מה קיבלתם? ליסינג על תשתית תקשורת אודיו ווידאו. אמנם, מדובר במשהו שטרם נראה כמוהו בגבולות הגזרה שלנו, אבל היי, כבר אמרנו קודם – העולם השתנה. אז עכשיו הזמן לאמץ את השינוי ולראות כיצד חברות ועסקים ישכילו לנצל את הקדמה על מנת למנף את עצמם טכנולוגית למקום הנכון. 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל