יום ראשון , אפריל 11 2021

אפסון מעצימה את חווית הלקוח באמצעות הקרנה דיגיטאלית

מהפכת המסחר הדיגיטלי מציבה אתגר לא פשוט בפני בעלי החנויות לא רק בארץ, אלא גם בעולם כולו. על פי אפסון, התשובה תגיע, בין היתר, מן המקרנים הדיגיטליים החדשים

הטכנולוגיה החדשה של החברה הנקראת LightScene™ והיא מאפשרת להאיר ולהקרין (בו זמנית או לחוד) תכנים על כל משטח או חומר במטרה ליצור מעורבות אצל הקהל, בין אם מדובר בלקוחות בחנות, מבקרים במוזיאון, צופים בתערוכה או אנשי צוות בבית החולים.

על פי Epson, הצרכנים כיום רעבים לחוויות בלתי נשכחות וטכנולוגיות התצוגה המתקדמות של היום יכולות לשנות את האופן בו הם מתקשרים עם מותגים ומוצרים. הטכנולוגיה גם מקלה על התמודדות עם גודש של מידע. עסקים יכולים להיעזר בה על מנת ליצור סביבה מושכת שקל להיטמע בה מבלי לפגוע באווירה אותה הם רוצים לשדר. 

אפסון מעצימה את חווית הלקוח באמצעות הקרנה דיגיטאלית, AVmaster
תמונה Epson

לדוגמה, אפשר להקרין את המודל הפנימי של מכונית, כולל כל האנימציות והאלמנטים האינטראקטיביים על גבי המכונית עצמה. באותו אופן, אפשר להלביש בובות ראווה בתלבושות שונות ממש לעיני העוברים ושבים.

אפסון מעצימה את חווית הלקוח באמצעות הקרנה דיגיטאלית, AVmaster
תמונה - Epson

מתקני תקרה מתקדמים

דגם ה-LightScene EV-100 בלבן ודגם ה-LightScene EV-105 בשחור, הם שניהם מקרני תקרה דיסקרטיים הנטמעים בסביבה. אפשר להפוך אותם לזרקור בלחיצת כפתור אחת.

תכונות מרכזיות:

טכנולוגיית לייזר "3LCD" – טכנולוגיית הלייזר של אפסון מספקת עד 20,000 שעות עבודה ללא צורך בתחזוקה ומנוע אופטי אטום המספק איכות תמונה מדהימה וביצועים יוצאי דופן.

ניהול תוכן עוצמתי – המערכת כוללת שליטה בתבניות, אפקטים, פילטרים צבעוניים, יצירת רשימות השמעה, משימות מתוזמנות ועוד. כל זאת באמצעות ממשק אינטרנטי או חיבור למערכת "Art-Net" של קרסטרון.

מתאימה לסדרי גודל שונים (סקאלאבילית) – ניתן להפעיל מספר מקרנים בשרשרת עבור תצוגות מגוונות ולמזג את השוליים בהקרנה המשולבת.

תכנות פשוט : פונקציות הפעלה ורשימות השמעה מעניקות מערך שליטה פשוט במספר מקרנים במקביל.

מיקום גמיש: סיבוב אופקי או אנכי, הצבה ב-360 מעלות על גבי מסילות, פסי תאורה, הרצפה, קירות או התקרה. השילוב של זום אופטי של x1.58 עם פוקוס עוצמתי מאפשרים להתקין את המקרנים בחללים גדולים או קטנים.

חיבוריות נרחבת: HDMI,RJ-45, רשת אלחוטית או חוטית ואפילו קריאה ישירה מכרטיס SD.

מערכת תצוגה ויזואלית בהירה : בהירות צבע של עד 20,000 לומן ו-20,000 לומן של בהירות הצבע הלבן. נתונים אלו מקנים צבעים מלאי חיים וזוהרים עם גווני שחור עמוקים.

המקרנים החדשים הוצגו בתא של אפסון בתערוכת השילוט הדיגיטלי (DSE) שהתקיימה בחודש אפריל בלאס ווגאס. 

 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל