אקסטרון הוסיפה לפורטפוליו מתג תצוגה חדש עם תמיכה ב-4K/60

, AVmaster מגזין המולטימדיה
מיתוג מהיר וחלק של עד 8 כניסות וידאו. IN1808 החדש של אקסטרון (תמונה: Extron)

 

אקסטרון (Extron) הכריזה על מתג תצוגה חדש. ההתקן החדש, IN1808, יכול לשלב לתצוגה אחת עד 8 כניסות וידאו שונות בהתאמה לאיכות מרבית של 4K/60 בדגימה של 4:4:4, ובשילוב עם עיבוד קולי באמצעות שבב ProDSP ייעודי. המתג IN1808 תומך בתקן HDMI 2.0 עם קצב העברת נתונים מרבי של 18 גיגה-ביט/לשנייה. תהליכי התאמת התצוגה מבוצעים באמצעות המנוע הקנייני של החברה Extron Vector 4K.

בין התכונות שמציע המתג החדש, שהושק יחד עם IN1806 שלו 6 כניסות אך בעל תכונות דומות, הוא מעבר חלק בין כניסות הוידאו, שילוב של מפתוחי לוגו מעל ובזמן התצוגה, שילוב של אותות RS-232 על ידי שימוש במחבר אתרנט ועוד.

IN1808 מגיע עם כניסת DisplayPort, עם 5 כניסות HDMI ושתי כניסות DTP2 עם לולאת HDMI אחת שניתנת לבחירה עבור כל אחת מהכניסות. מצד שני יש יציאת DTP2 אחת ושיקוף ליציאת HDMI. לפי החברה ניתן לבחור לשלב את המתג החדש יחד עם מגבר מונו או סטריאו.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל