ארגוקום פותחת עוד ISE עם Yealink, והשנה – גם עם Aver

חברת ארגוקום מחוללת מהפיכה שקטה בתחום הטלפוניה בישראל, עם נציגות מותג Yealink המאפשר לה להנגיש פתרונות טלפוניה חדשניים במחירים תחרותיים ביותר. שוחחנו עם אבי לוי, סמנכ"ל המכירות בחברה, על 2018, המגמות הצפויות ב 2019 וכמובן על היעדים לקראת תערוכת ה ISE הקרובה

, AVmaster מגזין המולטימדיה
ה VC200 (תמונה Yealink)

כיצד היית מסכם את שנת 2018 בשוק הטלפוניה ?

לוי: "2018 הסתימה בהצלחה מעבר ליעדים שתכננו. ארגוקום ביצעה מספר גדול של פרויקטים בתחומי הטלפונייה וה-UC, כששיתוף הפעולה עם Yealink מונף בצורה יוצאת מן הכלל. על מנת להמשיך את התנופה ב-2019 גייסנו איש מכירות ייעודי לתחום וידאו קונפרנס ואנחנו מאמינים שגם השנה נוכל להציב לעצמנו יעדים גבוהים וברי השגה."

אילו פתרונות זכו לרייטינג הגבוה ביותר ?

"ראינו עליה משמעותית בדרישה לפתרונות טלפוניה בענן ומודעות גבוהה לנושא ועידות ווידאו.  השוק כולו עושה מעבר חד לכיוון טכנולוגיות ענן המוכיחות את עצמן בתחום ה-UC-Unified Communications . יש לנו את הכלים לטפל בדרישה הזו עם ענן ווידאו ייעודי של Yealink אשר כולל גם שירותי טלפוניה איכותיים ומתקדמים."

נראה כי Yealink משקיעה מאמץ רב במטרה להתאים עצמה לשוק ה-UC התחרותי מאוד – האם יש פתרון אחד שבלט בצורה משמעותית בעיניך בתחום הועידות ?

"קשה לשים את האצבע על פתרון אחד בשנה שבה נראה כי התחום כולו 'עלה כיתה', אולם בהחלט ניתן להגיד שהפתרונות המובילים היו ממשפחת האודיו קונפרנס אשר משלבים הן Sip /ואנלוגי במוצר אחד Cp920 . עוד קטגוריית פתרונות ראויה לציון היא הטלפוניה מבוססת  Sip ואנדרואיד כדוגמת ה-CP960 כולל חיבור usb למחשב ובלוטות' ואי אפשר שלא להזכיר את ה VC200 שהוא מוצר בתצורת All In One לחדרי האדל, אשר נמכר היטב בשנה החולפת ומביא איתו ערך רב עם יישום פשוט וידידותי" 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
ה CP960 (תמונה Yealink)

ציפיות מה ISE הקרובה ?

"כל תערוכה היא הזדמנות נפלאה לבקר בביתן Yealink, לראות מקרוב את המוצרים החדשים שהוכרזו ולקבל מידע על פתרונות חדשים שעתידים לצאת בזמן הקרוב. כמובן שגם להיפגש עם לקוחות קיימים וחדשים שיוכלו גם הם להתרשם.

עבורנו מדובר בהזדמנות חשובה ביותר לפגוש יצרנים חדשים, כשהשנה החלטנו להתמקד באיתור פתרונות Video Wall ומערכות לניהול חדרי ישיבות וחללים פתוחים. אחד הביתנים המעניינים מבחינתנו הוא של Aver – יצרן מצלמות USB שגם אצלו נראו חידושים מבטיחים שכדאי לראות, לדוגמא: מצלמת מעקב למרצה המותאמת לאודיטוריומים."

 
, AVmaster מגזין המולטימדיה
אבי לוי בתערוכת ISE2018 (צילום AVM)

אילו חידושים תציג Yealink בתערוכה הקרובה ?

Yealink מתכוונת להתמקד בתחום ה-Unified Communications כפי שהם יודעים לעשות- בעוצמה. השנה יוצגו מגוון פתרונות מאושרי מיקרוסופט עבור Skype for Business וגם Teams שהושקה לאחרונה, מוצרים חדשים לחדרי ישיבות, האדלים ועוד. חשוב לציין כי Yealink משקיעה רבות בתמיכה במוצרי מיקרוסופט, דגש על ה-Teams, ואף הקימה חטיבה מיוחדת לשירות, ניהול ומכירה עבור קו מוצרים זה."

 

 

נשמח לפגוש אתכם בביתן Yealink -11-A170 ובביתן Aver 11-D160

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל