בועט במוסכמות : שעון אותיות מואר בשם LetB Color

אם גם לכם נמאס משעון דיגיטלי, וגם שעון מחוגים נראה לכם מיושן, יכול להיות ש-LetB Color הוא בדיוק השעון שיעשה לכם את זה

, AVmaster מגזין המולטימדיה

ה LetB Color משתמש בלוח אותיות לועזי על מנת לכתוב את השעה בצורה ארוכה ("השעה היא חמש ועוד עשרים דקות") . אם תרצו, הוא גם יוכל להשמיע לכם אותה. למרות הקונספט הפשוט, כפי שתוכלו לראות בסרטון שבעמוד הפרויקט, המנגנון החשמלי מאחורי השעון מרשים וכנראה גם מורכב יותר מכפי שנדמה.

ניתן לשלוט בבהירות, בצבע, בחילופי הצבעים, אופן ההקראה וכמובן בשעון המעורר דרך האפליקציה הנלווית באמצעות ממשק Bluetooth פשוט. הדבר היחיד שצריך לבחור מראש הוא צבע המסגרת, אשר יכול להיות שחור או לבן (כרגע אין תכנון לגרסת "נגטיב" עם לוח לבן…).

נכון להיום, פחות משבועיים לפני קו הסיום, הפרויקט הגיע לכשני שליש מהסכום הצנוע יחסית של 9,000$ שהיוצר ביקש לגייס. זאת הודות לכמה עשרות משקיעים  שהשקיעו בו. התרומה המינימאלית לגרסה הפשוטה עם אותיות לבנות היא כ-90$ ו-180$ לגרסה הצבעונית. אגב, אם אתם רוצים לתרום, כדאי שתעשו זאת בימים הקרובים : כל מי שיתרום עד לרגע בו הפרויקט יחצה את רף המטרה שלו, יזכה גם בחריטה אישית בגב השעון.

 
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל