במרחק נגיעה: לוג'יטק הכריזה על Tap, לוח בקרה מבוסס מגע לפריסה ושימוש קלים במרחבי היוועדות

, AVmaster מגזין המולטימדיה
Tap, לוח בקרה קל לשימוש שמוריד את העומס מאנשי ה-IT (תמונה: Logitech)

 

לוג'יטק (Logitech) הכריזה על Logitech Tap, לוח בקרה מבוסס מגע שמקל על היישום ועל השימוש בחדרי ישיבות, מרחבי היוועדות וכל מרחב מפגש אחר בארגון בו רוצים לנהל עבודה בשיתוף פעולה.

Tap מציע מסך בגודל 10.1 אינץ', כניסת HDMI לצורך שיתוף תכנים וכן מערכת ניהול כבלים המאפשרת 'חיסכון בבלגן' על השולחן או על הקיר. ה Tap מתאים למגוון רחב של התקנות, תוך שילוב נוח ומשתלב בעיצוב חללי העבודה השונים.

עם שיפוע של כ-14 מעלות מציע ה Tap נוחות עבודה וממשק קל עם מערכת מחשוב הממוטבת לביצוע ועידות וידאו עם תמיכה מלאה בפתרונות Hangouts Meet של גוגל (Google) וגם Teams Rooms של מיקרוסופט (Microsoft) או Rooms של זום (Zoom). כמו מוצרים אחרים שמציעה לוג'יטק לשוק שיחות הוועידה, גם ה Tap מבוסס על תקנים פתוחים כדי לאפשר לשלב אותו במגוון רחב של פתרונות, מלוח לבן אינטראקטיבי ועד ניהול חדרי ישיבות, כאמור – והכל באמצעות לוח שליטה אחד נוח להבנה ולתפעול שפותר גם תרחישים בהם נדרשים ממשקים רבים בחדרי הישיבות, ובהתאמה לכל חדר.

"במהלך חמש השנים האחרונות שינינו את שוק ועידות הווידאו כשהבאנו פתרונות פשוטים באיכות גבוהה לשוק. עם Tap אנחנו מרחיבים את ההתייחסות שלנו גם אל תוך תחום בקרי הישיבות. מעבר לכך שהוא מאפשר תפעול וידאו בלחיצת כפתור אחת עם ספקי פתרונות שיתוף הפעולה המובילים, הוא קורא תיגר על הסטטוס קוו היקר והמורכב של בקרי מגע מכיוון שמדובר בפתרון פרימיום זמין בו ניתן להשתמש עבור מגוון של תרחישים מעבר לוועידות וידאו", אמר סקוט ווארטון, סגן נשיא ומנכ"ל קבוצת ועידות הווידאו בחברה.

Tap, עם מחיר התחלתי של 999 דולרים בארצות הברית, אמור להגיע ברבעון השני של 2019 גם לישראל.

 

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל