בקרוב בחופי הרצליה? ההסמכה החדשה של Crestron

העולם עושה צעדים מתקדמים להטמעת פתרונות AV מתקדמים על היבשה בזמן שבאזורים הצבועים בכחול על הגלובוס יש כבר שיתופי פעולה חדשניים. אחד הייחודיים יסמיך טכנאי מערכות 'סופר-יאכטות' של Crestron באמצעות Superyacht Electronics Academy. 

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Crestron

הסילבוס החדש, שפותח יחד עם Crestron, מבטיח רמה גבוהה של הכשרה והסמכה לצוות היאכטה, והתעודה החדשה זמינה באופן בלעדי דרך קורס AV@SEA בן חמישה ימים. 

סקוט מולוי, מנכ"ל, Superyacht Electronics Academy: "היצירה של Superyacht Systems Technician יחד עם Crestron היא פיתוח שאנחנו מאוד גאים בו. מאז שהתחלנו את הכשרת AV ב-2017, השקענו בהפיכתו לבעל ערך רב ככל האפשר". 

"המשמעות של סילבוס ספציפי ליאכטה מבית Crestron היא שכעת הצוות מקבל גישה לרמה גבוהה יותר של הכשרה והסמכה של Crestron מבעבר. הקורס בן חמשת הימים הוא די והותר עבור רוב הצוות, אולם קיימות אפשרויות זמינות נוספות עבור מי שרוצה 'ללכת רחוק יותר'. כל הלומדים מקבלים גישה לאקדמיה של Crestron. התכנית מציאה לשיפור המיומנויות והחוויה על הסיפון". 

דניאל קרקהוף, מנהל, Crestron Marine : "מעולם לא היה חשוב יותר לצוות על יאכטה להיות בעל ידע מעמיק במערכות ה-AV שהם מנהלים, משליטה במוזיקה לארוחת ערב או למסיבה, ועד להצגת תכנים בכל תחום, יש צורך במיומנויות מדויקות. פיתוח הסמכה חדשה זו יחד עם Superyacht Electronics Academy מבטיח לצוות את הכלים הדרושים לעשות את העבודה".

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - Crestron

"מינפנו את הניסיון רב השנים שלנו בעבודה עם צוותי הסופר-יאכטה המדהימים כדי לעצב את התוכנית מנקודת המבט שלהם, לא רק מהמומחיות הטכנית שלנו. זה אימון שנוצר במיוחד עבורם ובצורה שהם יבינו בקלות.

"התוכנית פתוחה לכל חבר צוות על יאכטה ומכסה הן את התיאוריה הבסיסית והן את הצד המעשי של AV על סיפון על יאכטות, כולל תרגילים המתבצעים על מערכת AV מבוזרת על יאכטה בעולם האמיתי. 

"צוות Superyacht המנהל מערכות AV בים ראוי לכל התמיכה שאנו יכולים לספק. תכנית ההכשרה הייעודית והזדמנות ההסמכה משקפות את המחויבות שלנו להגשמת מטרה זו". 

אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

קרא עוד »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

קרא עוד »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל