יום שישי , יולי 3 2020

דטאטון חשפה את סדרת שרתי המדיה Watchpax 60 להתקנה מהירה בכל ארון

תמיכה בודיאו לא מכווץ – שרת המדיה החדש של דטאטון (תמונה: Dataton)

 

אחד האלמנטים שמביאים לידי ביטוי את החיבור בין IT ל-AV הוא השילוב של מארזי מדיה בארונות השרתים והתקשורת של הארגונים. כך, לדוגמה, היא סדרת השרתים Watchpax 60 החדשה של דטאטון (Dataton) שהוצגה בידי החברה במהלך אירועי ISE 2019 שהסתיימו בשבוע שעבר.

מדובר בסדרה של שרתי מדיה עם ספקי כוח גדולים יחסית, שמציעים אפילו רמת יתירות, שלפי החברה קלים לשילוב בארון ומתאימים לשימוש באירועים חיים, במתקני אטרקציה וגם עבור התקנות במערכי שידור. השרתים הם בגודל של 2U והם זמינים עם 4 עד 12 יציאות עם תמיכה בהצגת וידאו לא מכווץ, כולל ועד רזולוציית 4K.

המודלים השונים מגיעים עם חיבורי HDMI ו-SDI, אודיו וכן שני חיבורי רשת במהירות של 10 מגה-ביט/לשנייה. האחסון עצמו מבוסס על מדיות NVMe, כשהמודל ברמה הבינונית מגיע עם סנכרון באמצעות חומרה, כמו גם המודל החזק ביותר שמציע בנוסף כרטיס SDI דו-כיווני בשמונה ערוצים שמאפשר הקלטת וידאו בזמן אמת ובשידור חי והקרנתו המיידית.

השרתים שוקלים כ-10 ק"ג, מגיע עם ציפוי אלומיניום עמיד וחזק ולפי החברה גם קלים יחסית לניוד ממקום למקום.

"אספנו משוב ממשתמשי מפתח במהלך תהליך התכנון כדי ליצור סדרת שרתי מדיה בסגנון חבר והפעל שלא רק שתעמוד בדרישות של סביבת המופיעה הקשוחה, אלא אפילו תעלה עליהן. אספקת המתח הכפולה, מגוון הדגמים, האפשרות לבחור בחיבור SDI דו כיווני והכוננים המהירים יותר מבטיחים כולם שאפילו ההופעות המורכבות ביותר יעברו באופן חלק", אמר לארס סאנדלונד,מנכ"ל החברה.