דטאטון חשפה את סדרת שרתי המדיה Watchpax 60 להתקנה מהירה בכל ארון

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמיכה בודיאו לא מכווץ – שרת המדיה החדש של דטאטון (תמונה: Dataton)

 

אחד האלמנטים שמביאים לידי ביטוי את החיבור בין IT ל-AV הוא השילוב של מארזי מדיה בארונות השרתים והתקשורת של הארגונים. כך, לדוגמה, היא סדרת השרתים Watchpax 60 החדשה של דטאטון (Dataton) שהוצגה בידי החברה במהלך אירועי ISE 2019 שהסתיימו בשבוע שעבר.

מדובר בסדרה של שרתי מדיה עם ספקי כוח גדולים יחסית, שמציעים אפילו רמת יתירות, שלפי החברה קלים לשילוב בארון ומתאימים לשימוש באירועים חיים, במתקני אטרקציה וגם עבור התקנות במערכי שידור. השרתים הם בגודל של 2U והם זמינים עם 4 עד 12 יציאות עם תמיכה בהצגת וידאו לא מכווץ, כולל ועד רזולוציית 4K.

המודלים השונים מגיעים עם חיבורי HDMI ו-SDI, אודיו וכן שני חיבורי רשת במהירות של 10 מגה-ביט/לשנייה. האחסון עצמו מבוסס על מדיות NVMe, כשהמודל ברמה הבינונית מגיע עם סנכרון באמצעות חומרה, כמו גם המודל החזק ביותר שמציע בנוסף כרטיס SDI דו-כיווני בשמונה ערוצים שמאפשר הקלטת וידאו בזמן אמת ובשידור חי והקרנתו המיידית.

השרתים שוקלים כ-10 ק"ג, מגיע עם ציפוי אלומיניום עמיד וחזק ולפי החברה גם קלים יחסית לניוד ממקום למקום.

"אספנו משוב ממשתמשי מפתח במהלך תהליך התכנון כדי ליצור סדרת שרתי מדיה בסגנון חבר והפעל שלא רק שתעמוד בדרישות של סביבת המופיעה הקשוחה, אלא אפילו תעלה עליהן. אספקת המתח הכפולה, מגוון הדגמים, האפשרות לבחור בחיבור SDI דו כיווני והכוננים המהירים יותר מבטיחים כולם שאפילו ההופעות המורכבות ביותר יעברו באופן חלק", אמר לארס סאנדלונד,מנכ"ל החברה.

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל