יום שלישי , ספטמבר 28 2021

האם המכשיר היחיד הקיים היום בשוק הוא בכלל תוצרת ישראל?

בסקירה של Jason Aldous מחברת Aldous Systems נטען כי הטסטר של MSolutions הינו המכשיר היחיד הקיים היום לבדיקת תשתיות רשת לשימושי HDBaseT שעושה שימוש בתקן המקובל. וזה לא הכל! אנחנו מזמינים אתכם לקרוא ולצפות בוידאו ולהבין את העוצמה של הכלי שפותח ממש כאן- בישראל. 

אם אתם אינטגרטורים, (גם) הסרטון הזה מוכיח את יעילות הטסטר מבית MSolutions ומדוע כדאי לכם שהוא יהיה חלק (דומיננטי) מארגז הכלים שלכם. אם אתם לקוחות קצה חשוב שתתחילו לדרוש את השימוש בטסטר הזה מכיוון שהוא מבטיח את איכות ההתקנה שנעשית אצלכם ברחבי הארגון. 

מפסיקים לנחש

הטסטר עטור הפרסים של MSolutions מאפשר לוודא את תקינות הכבילה וההתקנה ליישומי HDBaseT ולאתר שגיאות רבות בתוך שניות כאשר מטמיעים מטריצות HDBaseT. הוא נראה כאילו יוצר במעבדה, ארוז בקופסא מסיבית המכילה משדר HDBaseT מקלט HDBaseT וגם כולל  HDMI Pattern Generator המחוברים ביניהם בכבל HDMI חיצוני. ובכן, כל יחידת מוצר מקבלת את הטאצ' הידני על קו הייצור של MSolutions והמארז אשר תוכנן להגן על הטסטר הפתיע גם אותנו בעמידותו. 

האם המכשיר היחיד הקיים היום בשוק הוא בכלל תוצרת ישראל?, AVmaster
הטסטר של MSolutions (תמונה - MSolutions)

עם מערכת הפעלה פשוטה וידידותית, המשדר מתחבר לתשתית הרשת (CAT) המיועדת ומעביר את תבנית הווידאו למקלט המחובר בצידה השני. כדי לבצע בדיקה נכנס הטכנאי לתפריט ראשיובוחר ב HDMI Generator, שם ניתן לבחור את תבנית הווידאו הרצויה לפי רזולוציה ותדירות, עד ל 4K 30 (הדורש Gb10 של רוחב פס), שזו בעצם הרזולוציה המקסימלית הנתמכת על ידי התקן SPEC 2.0 של HDBaseT.

מנהלי המוצר של MSolutions לא חסכו בהטמעת יכולות לטסטר המוכר בכל העולם והמשתמש יכול לנווט ל"איכות הביצועים" (Performance) שם מוצגת איכות השידור במפורט לפי מדדי השגיאות, על גבי כל זוג גידים. תצוגה זו מעידה על בעיות איכות בכבילה כמו לחיצה לא תקינה, ראש שבור, איכות ירודה של כבל ועוד.

באמצעות שימוש במסך הדו"חות ( HDBaseT Certification) אשר מופיע בתפריט הראשי , מתאפשרת הפקת דו"חות על כל סוג של רשת -גם רשת IP וגם רשת של  HDBaseT  , הדו"ח מתקבל בפורמט PDF ישירות לזיכרון של היחידה. בנוסף, ישנה אפשרות לחבר את הטלפון הנייד בחיבור Wi-Fi פשוט. 

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל