האקדמיה של קרמר דוחפת את מקצועני ה-AV צעד אחד קדימה

חברת קרמר (Kramer) אלקטרוניקה ערכה בסוף חודש אפריל האחרון השתלמות נוספת בת יומיים בנושא AV over IT Fundamental Training במלון לאונרדו ביץ' בתל אביב. ההשתלמות נערכה במסגרת "האקדמיה של קרמר" Kramer Academy  למקצועני AV ובה התארחו מנהלי מערכות מידע, מנהלי IT ומנהלי תחום AV ממגזרים שונים בישראל.

בהשתלמות נערכו הדרכות בנושאים מגוונים ביניהם: מושגי יסוד בתחום ה-AV, עיצוב חדרים בעולם ה-AV over It המודרני, איתור תקלות עם התנסות מעשית ואף אודיו מקצועי על ידי מיטב המומחים בחברה: דיוויד מרגולין (מנהל השיווק העולמי של קרמר), ניר אליזוב (מנהל Pre Sale), רפי ממו (מנהל טכני בכיר בתמיכה הטכנית), קרן ליפשיץ (מנהלת תחום שליטה ובקרה), יובל קרמר (מנהל תחום אודיו), ישי משלוף (סמנכ"ל Installer Solutions), נטע למפרט (סמנכ"ל Digital Business Development) ועמית קינן (מנהל מוצר).

בתום ההדרכות עודכנו משתתפי ההשתלמות במבט ייחודי על החזון וסל המוצרים העתידי של קרמר אלקטרוניקה, קיבלו תעודות השתתפות ואף זכו לפינוק בסגנון "קרמר על הבר" אשר חתם יומיים גדושים בהדרכות.

האקדמיה של קרמר, האקדמיה של קרמר דוחפת את מקצועני ה-AV צעד אחד קדימה, AVmaster מגזין המולטימדיה

השתלמות זו מסמנת את הפעילות המבורכת של קרמר אלקטרוניקה בתחום ההכשרות בעולם ה-AV over IT, מושג אותו טבעה חברת קרמר והוא מאפיין את השינוי החל בתחום. במסגרת השתלמויות קרמר אשר נערכות מספר פעמים בשנה מעניקה החברה הדרכות ממוקדות למשתתפים במטרה לחזק ידע וליצור כלים אשר יסייעו להם להבין ולהתמודד עם השינוי אותו עוברת תעשיית ה-AV עם מעבר לעולם ה-IT.

יצחק זרביב, מנהל צוות תמיכה מולטימדיה במשרד האוצר אשר נכח בקורס, אמר ל-AVmaster: "הציפיות שלי מהקורס היו העמקת ידיעותיי בתחום המולטימדיה באופן אשר יאפשר לי להבין טוב יותר את חברות האינטגרציה המבצעות התקנות בפרויקטים אצלנו, הקורס לחלוטין עמד בציפיות אלו ומעבר…..הקורס היה מוצלח מאוד, הכרתי את עולם ה-AV לעומק לעומת היום-יום, למדתי מושגים חדשים וכמובן גם על מוצרי חברת קרמר, בנוסף קיבלנו גם סקירה על מוצרים חדשים ואת תפיסת העולם של קרמר על הכיוון אליו פונה תעשיית האודיו ווידאו……לסיכום, ניתן לומר כי הקורס היה עמוס ומעניין, קיבלנו סקירה במגוון נושאים לרבות כבילה וניהול ובקרה אשר חשובים מאוד מבחינתי. הקורס מומלץ מאוד לחברות ובאופן אישי אשמח להגיע למפגשים עתידיים אשר יתמקדו בתחום אחד".

אתר קרמר ישראל

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
AVCOM

על זה נאמר Crystal Clear

אנחנו פוגשים את ניקוס אלקסידיס (Nikos Alexiadis) בביתן סוני בתערוכת ISE 2022 כשמאחוריו מחזה שובה עין: תצוגות תכלית של החברה על גבי מסכי LED בגדלים

לכתבה »
מינויים

ClearOne ממנה מנכ"ל חדש

השינויים בתעשיית ה-Pro AV לא מפסיקים להגיע, בעדכון האחרון מ- ClearOne פורסם כי חבר המנהלים של החברה החליט לערוך שינוי משמעותי ולהחליף את מנכלי"ת החברה וראש

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל