הורידו ארבעה ספרים שיכניסו אתכם לעולם השילוט הדיגיטלי לגמרי בחינם

חברת VISIX המציעה פלטפורמת תוכנה לשליטה חכמה בשילוט דיגיטלי, מציעה ארבעה ספרים הניתנים להורדה לגמרי בחינם ומהווים חלק מסדרת ה"מאסטר קלאס" שלה

, AVmaster מגזין המולטימדיה
תמונה - VISIX

בריאיון לאתר AVNetwork, מסרה דבי דוויט, מנהלת הקשרים השיווקיים בחברה כי Visix תמיד מחפשת דרכים לתמוך בלקוחותיה ולהביא להם ערכים מוספים נוספים כמו ידע וכלים הנדרשים ליצירת השפעה של ממש על הלקוח הסופי, מעבר לצד הטכני של המכירה. הספרים נכתבו על סמך ניסיון של יותר מ-20 שנה והתמחות בתחום (Visix עצמה נוסדה ב-1980).
יחד עם זאת, הספרים אינם מיועדים רק למי שכבר עושה שימוש במערכת של שילוט דיגיטלי, אלא גם למי שרק נכנס לעולם הזה ומעוניין לדעת מהי האסטרטגיה הנכונה שעליו לאמץ.

ספר ראשון – סקירת מערכות לשילוט דיגיטלי

הספר נותן רקע כללי ומספק נתונים אודות האפקטיביות של השילוט הדיגיטלי, מפרט את רשימת הבדיקות שיש לבצע לפני הרכישה, את תהליך ההטמעה והתחזוקה, נותן רקע על גורמים נוספים שיש לשקול ומספק תחזיות ומגמות לעתיד התחום.

ספר שני – תכנון

הספר מסביר כיצד להתמקד בקהל היעד הרלוונטי ולהביא אותו למעורבות בדגש על קבוצות גיל. בנוסף, הוא מפרט על שימוש בשילוט דיגיטלי בקרב עובדים ומחלקות שונות כדוגמת מכירות, שירות לקוחות, כוח אדם ומחלקות IT, ואילו מדדי ביצועים (KPI) הם החשובים ביותר.

ספר שלישי – תוכן

הספר נותן רעיונות לתכנים האפקטיביים ביותר שניתן להשתמש בהם על גבי השלטים כגון מדריכים, חדשות, סרטונים ואף תוכן קליל יותר. הספר מסביר גם כיצד להשתמש בתוכן אוטומטי ולהטמיע מאפיינים של משחוק (Gamification) המוכרים מאפליקציות כגון Waze על מנת לחזק את האינטראקציות.

ספר רביעי – עיצוב

הספר מסביר כיצד העיצוב בתחום השילוט הדיגיטלי שונה מעיצוב בתחומים אחרים כגון הדפוס, ונותן עצות פרקטיות לגבי המאפיינים הוויזואליים כדוגמת התאמת צבעים, ערכות נושא וקריאה לפעולה (Call to Action). מלבד זאת הוא נוגע גם בנושאים בעלי אוריינטציה שיווקית כדוגמת קופירייטינג, מילות מפתח ושימוש חכם בשפה ואף האופן בו העיצוב משפיע עלינו מבחינה פסיכולוגית.

את כל הספרים ומדריכים נוספים ניתן להוריד מעמוד המדריכים באתר Visix לאחר מילוי של טופס קצר

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל