הזהב הבא בעולם שיחות הווידאו- סטרימר View Pro מבית ClearONE

תקשורת ועידות הווידאו זמינה לקהל הרחב באמצעות תוכנות כמו Skype וה- Netmeeting אבל אינן מחזיקות ניהול שיחות ועידה בזירה העסקים. הצרכן במגזר העסקי הפך כבר מזמן לצרכן שמחפש אחר 'הזהב הבא' בעולם שיחות הועידה, והחברות היצרניות עסוקות כל העת בפיתוח מוצרים מתקדמים. בסופו של דבר רוצה הצרכן לנהל שיחת ועידה שתיצור הדמיה שתהיה קרובה ככל האפשר למציאות עצמה.

חברת ClearOne יצאה עם סטרימר מתקדם- ה-  VIEW Pro, שמקפיץ את חווית ניהול שיחות הוועידה לשלב הבא. מהחברה נמסר כי תכנון המוצר שילב פרמטרים שהם בסיס ליצירת מערכת ניהול ועיבוד וידאו מתקדם, וכל זה תוך שימוש ברשתות IP קיימות. מדובר במערכת שליטה ובקרה המזרימה מידע למסך אחד או למספר מסכים בו זמנית עם אפשרות לפצל את המסך המציג למספר מסכים.

הזהב הבא בעולם שיחות הווידאו- סטרימר View Pro, הזהב הבא בעולם שיחות הווידאו- סטרימר View Pro מבית ClearONE, AVmaster מגזין המולטימדיה

במסיבת עיתונאים שנערכה לרגל השקת המוצר מסר מנהל המכירות של חברת ClearOne, לואיס איג: "ה- View pro, מנגישה לכל סוג של עסק את ההזדמנות להוסיף איכות HD לתשתית החומרים הקיימים שלהם. בחיבור של View pro מקבלים האינטגרטורים ומשתמשי הקצה מערכת פשוטה, קלה להתקנה, אשר מנגישה איכות צפייה אולטימטיבית לכל מספר מסכים ובכל רזולוציה".

על התועלות העסקיות הרחיב איג: "התוכנות והאלגוריתמים המתקדמים שלנו משחררים אותנו מהצורך בתוספת דאטה ובתשתיות יקרות, ומכאן אפשר להוזיל עלויות ולצמצם משמעותית את זמני ההתקנה".

אנחנו מזמינים אתכם לצפות בוידאו הקצר :

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל