יום שישי , דצמבר 3 2021

הזהב הבא בעולם שיחות הווידאו- סטרימר View Pro מבית ClearONE

תקשורת ועידות הווידאו זמינה לקהל הרחב באמצעות תוכנות כמו Skype וה- Netmeeting אבל אינן מחזיקות ניהול שיחות ועידה בזירה העסקים. הצרכן במגזר העסקי הפך כבר מזמן לצרכן שמחפש אחר 'הזהב הבא' בעולם שיחות הועידה, והחברות היצרניות עסוקות כל העת בפיתוח מוצרים מתקדמים. בסופו של דבר רוצה הצרכן לנהל שיחת ועידה שתיצור הדמיה שתהיה קרובה ככל האפשר למציאות עצמה.

חברת ClearOne יצאה עם סטרימר מתקדם- ה-  VIEW Pro, שמקפיץ את חווית ניהול שיחות הוועידה לשלב הבא. מהחברה נמסר כי תכנון המוצר שילב פרמטרים שהם בסיס ליצירת מערכת ניהול ועיבוד וידאו מתקדם, וכל זה תוך שימוש ברשתות IP קיימות. מדובר במערכת שליטה ובקרה המזרימה מידע למסך אחד או למספר מסכים בו זמנית עם אפשרות לפצל את המסך המציג למספר מסכים.

הזהב הבא בעולם שיחות הווידאו- סטרימר View Pro מבית ClearONE, AVmaster

במסיבת עיתונאים שנערכה לרגל השקת המוצר מסר מנהל המכירות של חברת ClearOne, לואיס איג: "ה- View pro, מנגישה לכל סוג של עסק את ההזדמנות להוסיף איכות HD לתשתית החומרים הקיימים שלהם. בחיבור של View pro מקבלים האינטגרטורים ומשתמשי הקצה מערכת פשוטה, קלה להתקנה, אשר מנגישה איכות צפייה אולטימטיבית לכל מספר מסכים ובכל רזולוציה".

על התועלות העסקיות הרחיב איג: "התוכנות והאלגוריתמים המתקדמים שלנו משחררים אותנו מהצורך בתוספת דאטה ובתשתיות יקרות, ומכאן אפשר להוזיל עלויות ולצמצם משמעותית את זמני ההתקנה".

אנחנו מזמינים אתכם לצפות בוידאו הקצר :

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל