כתבות נוספות בנושא

במרכז החדשנות של סמסונג אשר הושק לאחרונה במתחם משרדי החברה ביקום, יש הדמיה מדויקת של כל ורטיקל שעולה על הדעת. הטכנולוגיה של קרמר גורמת לכל זה לקרות

תמונות - מערכת איוימאסטר

מרכז החדשנות של סמסונג כולל הדמיה (POC) של מגוון ורטיקלים; תחום הריטייל, המלונאות, הביטחון, השילוט הדיגיטלי, האירוח וההסעדה וכמובן חדרי הוועידה. המרכז הוא פרי שיתוף פעולה עם קרמר אלקטרוניקה וחזונו הוא לאפשר לכל לקוח לחוות את החדשנות העדכנית ביותר בכל תחום. 

המרכז מצויד בעשרות מסכים המשדרים תוכן רלוונטי לכל וורטיקל, ומעצימים את החוויה יחד עם אקססוריז שנבחרו בקפידה. 

"יחד עם קרמר בנינו אפליקציה ייעודית אשר באמצעותה ניתן להפעיל את המרכז עם הבקרים והמטריצות הרבים המיושמים בו", אמר מיקי קליין, מנהל תחום המסכים המקצועיים בסמסונג ישראל. 

ניר אליזוב, Pre-Sale בקרמר אלקטרוניקה: "לקרמר יש פתרון מלא לכל ורטיקל. בכל מקום בו יש מסכים וצורך בניהול תוכן, קרמר מסוגלת לתת מענה מלא. במרכז החדשנות של סמסונג יש כ 100 מסכים שמנוהלים IP, לצד כ 100 נגנים ומחשבים רבים והכל מנוהל על ידי הבקרה של קרמר". 

קליין מסכם: "חיפשתי יצרן למיזם המאתגר ומצאתי את המוצרים המוכרים של חברת קרמר כמתאימים ביותר למשימה. אני מכיר את המקצוענות של אנשי קרמר ובנוסף בנושא השירות והתחזוקה אנחנו מקבלים טיפול 'מרחוק' כך שברגע שאני מדווח על תקלה, הטיפול מתבצע מיד ללא צורך להמתין לטכנאי באתר". 

תמונה ראשית - ערן לם

מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

קרא עוד »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

קרא עוד »

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל