הכירו את קו מוצרי הקולבוריישן של קרמר Kramer Via

בעבר הצגה של וידאו או תמונה דרשה פתרונות מסורבלים המצריכים מחברים, כבלים ותשתיות המפוזרות ברחבי חדר הישיבות.

ה-Wireless הביתי הביא עימו פתרונות כגון Chromecast או Airplay אולם השוק הארגוני נדרש לפתרונות מורכבים יותר, לפתרון איתן המתאים לעבודה עם מספר רב של משתמשים, כמות גדולה של תוכן, הוא צריך לאפשר חיבוריות ממגוון התקנים וממיקומים שונים וכמובן לספק אבטחה מתאימה.

, הכירו את קו מוצרי הקולבוריישן של קרמר Kramer Via, AVmaster מגזין המולטימדיה
VIA CAMPUS

קו המוצרים VIA של חברת קרמר (Kramer) הישראלית – בינלאומית כולל 3 פתרונות לסוגייה זה: פתרון VIA Connect PRO המיועד לחדרי ישיבות בינוניים וחדרי Huddle,  פתרון  VIA Campus המותאם לתחום החינוך וההדרכה ומסוגל להתממשק עם לוחות חכמים ומסכי מגע ופתרון הדגל VIA Collage המספק פתרון לחללי פגישות גדולים במיוחד עם יכולות גבוהות במיוחד.

הפתרונות מאפשרים הזרמה של וידאו באיכות HD  ו-FHD, מצגות ושיתוף כל תוכן שהוא מכל סוג של מחשב, טלפון חכם או טאבלט ומספק את כל צרכי הארגונים כולל התממשקות עם מוצרי צד ג', חיבור מקורות HDMI ופרוטוקול אבטחה של Bit1024.

צפו בסרטון ההדגמה של חברת קרמר

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
כללי

תחנת עבודה ניידת עתירת ביצועים להתמודדות תוך כדי תנועה עם עומסי העבודה התובעניים ביותר

משתמשי תחנות העבודה בימינו צריכים לאזן בין הצורך להיות מסוגלים לעבוד בצורה חלקה במספר סביבות עבודה, ובין האתגר להפעיל יישומים קריטיים ולשמור על יכולת העבודה

לכתבה »
אלירן תורן Media Solutions
Msolutions

MSOLUTIONS צומחת בתערוכת ISE2022

אנחנו מגיעים לביתן של MSOLUTIONS בברצלונה לשיחה עם אלירן תורן, מנכ"ל מייסד, ופוגשים איש מקצוע שבע רצון מהצלחת התערוכה, עבורה השקיעה החברה מאמצים רבים שיימשכו

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל