הכי מקצועי שיש – אופליס גלובל נערכת ל ISE 2022

חברת אופליס גלובל מתמחה בתחום פתרונות מקצועיים לחדרי בקרה, בהיבטי תכנון וביצוע ושקלול כל הגורמים לרבות מסכים מקצועיים דרך ארגונומיה וכמובן הריהוט המקצועי שבו קורה כל הקסם. 

פז קוור, סמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי באופליס גלובל, מרוצה מאוד מהמעבר לברצלונה. האנשים, האווירה, ההתחדשות וכמובן ההזדמנות לפגוש שותפים מהתעשייה, לקוחות, לאתר פתרונות חדשים ולהרחיב את ההיצע של החברה המשפחתית אשר מנוהלת על ידי אביו, המנוע של הפעילות המקצועית- ברוך קוור.  

פוגשים את כווולם

כשהשותפה הותיקה SPF – Specialized Furniture ממוקמת בברצלונה, זו התחנה הראשונה מיני רבות. SPF, למי שעדיין לא מכיר היא  יצרנית ריהוט מקצועי לחדרי בקרה הממוקמת. שותפה חשובה נוספת היא סמסונג, שמסכיה הקעורים מוטמעים בפרויקטים השונים של אופליס, כדוגמת משטרת ישראל ועוד מרכזי בקרה במגזרים שונים החל מהבטחוני וכלה באנרגיה. 

חדשנות לא מופיעה פתאום - היא דורשת עבודת איתור יסודית

פז וברוך מתכננים גם השנה לסקור טכנולוגיות חדשות שיוסיפו להיצע הפתרונות של אופליס גלובל. עם הניסיון הרב וסל המותגים הנפלא של החברה מצפים השניים לפגוש כמה שיותר לקוחות, יועצים ושותפים.  

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב pinterest
מערכת AvMaster

מערכת AvMaster

הצטרפו אלינו ותקבלו מאמרים כתבות וראיונות איכותיים, שיעזרו לכם להשאר בחזית טכנולוגיית הAV. מבט מעמיק לפתרונות, למוצרים ולשחקניות בתחומים אשר הפכו לחלק בלתי נפרד מכלי העבודה ההכרחיים בכל עסק/ארגון.

כל המאמרים
אולי יעניין אותך גם
מינויים

סמנכ"ל כספים חדש במטריקס

נבו ברנר (45) מונה לסמנכ"ל הכספים של חברת הטכנולוגיה מטריקס, המונה כ-11,000 עובדות ועובדים ונסחרת בבורסה בשווי של כ-5 מיליארד ש"ח.  נבו ברנר. צילום –

לכתבה »
פולי

אמנות הפריים מאת Poly

חברת פולי היא מהדקדקניות ביותר ככל שזה נוגע לחווית המשתמש בשיחות ועידת הוידאו; איכות הקול, ניקוי רעשים ויכולת העברת תחושת ה'ביחד' באמצעות מעקב דובר או

לכתבה »
אירועים

קצב אחר לגמרי

המסלולים שעושות חברות וכמובן אנשים בתעשיית ה-Pro AV מרתקים אותנו, חלקם מתחילים כאנשי מכירות שהתאהבו בתחום ועוברים למחלקות הטכניות כי גילו אהבה חדשה, חלקם עושים

לכתבה »

עוד כתבות

רוצים שההצטיידות הבאה תהיה מוצלחת באמת?

קבלו את הידע החשוב ישירות למייל